Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany wtorek, 1 kwietnia 2014

Oświadczenie dotyczące Wisły Kraków

Wszystkie grupy decyzyjne i kibicowskie Śląska Wrocław i Lechii Gdańsk wyrażają pełne poparcie dla kibiców Wisły Kraków, którzy zawiesili swoją działalność na meczach piłkarskich Wisły Kraków SA. Odcinamy się od osób, które mimo bojkotu chodzą na mecze Wisły Kraków SA. Osób tych nie uważamy za naszych braci. Nie życzymy sobie, by w aktualnej sytuacji na meczach drużyny piłkarskiej Wisły Kraków intonowane były przyśpiewki pozdrawiające Śląsk i Lechię. Jak widać śpiewają je osoby niemające pojęcia o kibicowskich realiach. Z oburzeniem przyjęliśmy ostatnie tego typu wydarzenia przy ul. Reymonta 22. Nie chcemy, by takie osoby identyfikowały się lub były kojarzone z nami. Nasza zgoda oparta jest na zasadach, które wspólnie respektujemy, tym bardziej nie ma wśród nas miejsca dla ludzi, którzy tych zasad nie rozumieją.
Życzymy Armii Białej Gwiazdy szybkiego powrotu na należne im miejsce, jesteśmy pewni, że wrócicie Bracia jeszcze silniejsi!

Liczba odwiedzin (3386)

Kategorie: Zgody

Tagi:

Przyjaciele