Close
Ruszamy w Ekstraklasie!
/ Kategorie: Wyjazdy

Ruszamy w Ekstraklasie!

WRACAMY NA SZLAK!!!

Już 19 lipca nasza Lechia zagra na wyjeździe w meczu przyjaźni ze Śląskiem we Wrocławiu. Dwa tygodnie później 03.08.udamy się do Poznania na mecz z tamtejszą drużyną. Obiecaliśmy wam, że jak wszystko będziemy mieli ustalone, to wrócimy ze szczegółami.

Zapisy na OBA MECZE WYJAZDOWE odbędą się w najbliższe: poniedziałek, wtorek oraz środę w godzinach 16-18 w Oficjalnym sklepie kibiców Lechii na Podwalu Staromiejskim.\

Wyjazd do Wrocławia: bilet plus smyczka 10 zł. Zgodnie z długoletnim zwyczajem, na mecz ze Śląskiem nie organizujemy transportu.

Wyjazd do Poznania:
Jedziemy WSZYSCY RAZEM pociągiem specjalnym. NIE ZAPISUJEMY na sam mecz. Koszt wyjazdu podczas pierwszych zapisów 160 zł (bilet + przejazd). Koszt wyjazdu później 200 zł (daty podamy w odpowiednim czasie).

Na zapisy do POZNANIA prosimy przynosić dane KONIECZNIE na wydrukowanych kartkach – imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres mailowy! Jeżeli na kartce jest więcej osób to podajemy tylko JEDEN numer telefonu i JEDEN adres mailowy.  Osoby, które kolejny raz się nie dostosują do naszej prośby, kolejny raz nie zostaną zapisane.
Na wszelkie pytania odnośnie wyjazdów odpowiadać będziemy tylko i wyłącznie podczas zapisów.

Płatność tylko i wyłącznie GOTÓWKĄ. Prosimy przynosić ODLICZONĄ kwotę.

AVE LECHIA!

Drukuj
239

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2024 by Lwy Północy
Back To Top