Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany 31 marca 2014

Startujemy ze Sportowymi Festynami Dzielnicowymi

Startujemy ze Sportowymi Festynami Dzielnicowymi

W przyszłą niedzielę ruszamy z nową akcją.

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" i projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk wspólnie z Urzędem Miasta Gdańska i PGE Arena Gdańsk w przyszłą niedzielę zorganizują pierwszy z serii festynów sportowych, które docelowo zawitać mają do wszystkich gdańskich dzielnic.

Pierwszy festyn odbędzie się 6 kwietnia 2014 na terenie CKZiU Nr 2 na ul. Smoleńskiej 5/7 w godzinach 9:00 - 13:00.

A na nim mnóstwo atrakcji - darmowe dmuchańce, eurobungee, konkursy z nagrodami, miniturniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, dostępne będą także zaproszenia na wydarzenia sportowe, które odbywały się będą w Gdańsku.

Specjalną atrakcją dla dzieci będzie wspólne malowanie z grupą Ultras Lechia Gdańsk oprawy meczowej, która zaprezentowana będzie na PGE Arenie w trakcie meczu Lechii Gdańsk.

W festynie udział wezmą przedstawiciele i sportowcy Rugby Club Lechia Gdańsk, siatkarskiego Trefla Gdańsk oraz reprezentanci gdańskiego speedwaya z Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Największa atrakcją będzie wizyta całej drużyny Lechii Gdańsk z klubową maskotką.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z RODZICAMI, CAŁĄ MŁODZIEŻ ORAZ POZOSTAŁYCH MIESZKAŃCÓW ORUNI DOLNEJ DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Liczba odwiedzin (2533)

Kategorie: Kibice, Inne organizacje

Tagi:

Przyjaciele