Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany piątek, 28 sierpnia 2020

VII Turniej Kibice Razem

W dniach 25-26 sierpnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna pod Bełchatowem odbyła się VII edycja Turnieju Kibice Razem dla dzieci, na którym swoje drużyny wystawiły wszystkie ośrodki spod znaku KR. Turniej zorganizowany został przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Ministerstwo Sportu.

W tamtym roku formuła turnieju została urozmaicona, co bardzo przypadło do gustu wszystkim uczestnikom, dlatego tegoroczna edycja również tak przebiegała. W dniu przyjazdu rozpoczyna się pierwsza faza imprezy, w trakcie której dzieci rywalizują w 9 konkurencjach sportowych. W tym roku były to strzał z łuku, hula hop, żonglerka, mini piłka, skoki w workach, bramka hokejowa, drużynowy skok w dal, wyścig biegowy i ślepy tor. Krótko mówiąc fantastyczna zabawa, mnóstwo uśmiechów, mnóstwo radości tuż na starcie.

Drugiego dnia od rana trwała normalna faza turnieju piłkarskiego, w której wszystkie drużyny podzielone zostały na trzyzespołowe grupy. Od wyników w grupie zależało z kim przyjdzie się zmierzyć w ostatnim pojedynku. Tegoroczne losowanie przydzieliło nam do grupy drużyny z Wrocławia i Szczecina. Mecz przyjaźni ze Śląskiem zakończył się naszą wygraną 4:1, natomiast z Pogonią padł wynik 1:6. Mecz ostatniej fazy turnieju rozgrywaliśmy z małą Torcidą z KR Górnik Zabrze, w którym ulegliśmy 0:6.

Ostatni akcent turnieju był zapewne najbardziej wyczekiwanym przez wszystkich uczestników. Ceremonia wręczania medali i nagród przysporzyła najbardziej promienne uśmiechy na twarzach dzieciaków.

Drużyna Kibice Razem Lechia Gdańsk była jedną z najmłodszych w stawce i jesteśmy bardzo dumni z osiągnietych 93 punktów w klasyfikacji generalnej. Nie to było jednak ważne, a świetna atmosfera i zabawa, które towarzyszyły nam od wyjazdu z Gdańska aż do samego powrotu.
Liczba odwiedzin (145)

Przyjaciele