Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany czwartek, 26 września 2019

Odjazd pociągu specjalnego do Warszawy (28.09)

W sobotę ruszamy specjalem do Warszawy, pociąg odjeżdża ze stacji Gdańsk WRZESZCZ  (28.09) o godzinie 11:00. Nie zatrzymujemy się na stacji Gdańsk GŁÓWNY ani w pierwsza stronę, ani na powrocie.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami. Każdy kibic musi się do nich bezwzględnie zastosować.


• W pociągu: wagony pierwszy oraz ostatni są zarezerwowane przez organizatorów wyjazdu. Każda nieupoważniona osoba zostanie z nich wyproszona.

• Nie pijemy alkoholu w pierwszą stronę. Każdy z nas reprezentuje ukochaną Lechię i ma z dumą i honorem nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w domu i mecz zobacz w pubie.

• Pamiętajmy, że w drodze powrotnej wagony będą zamienione miejscami. Wagon numer 1 stanie się wagonem ostatnim, wagon 2 wagonem przedostatnim itd.

• Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę, PKP naliczy kary, które będzie trzeba pokryć! Obowiązuje bezwzględny zakaz używania hamulca ręcznego. W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć karę. To samo tyczy się transportu z pociągu na stadion i z powrotem.

• W pociągu nie naklejamy vlepek oraz nie niszczymy wyposażenia, gdyż za to również naliczane są kary.

Jednocześnie przypominamy o zapisach obowiązującego regulaminu wyjazdowego:

http://lwypolnocy.pl/Kibice/Regulaminwyjazdowyorazprzydatneprzepisy.aspx

Liczba odwiedzin (949)

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

Przyjaciele