Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany wtorek, 4 lutego 2014

PGE ARENA pomaga Hospicjum

PGE ARENA pomaga Hospicjum

W sobotę 8 lutego zapraszamy Państwa szczególnie serdecznie na PGE ARENĘ. Na ten dzień  Lechia Gdańsk, Stowarzyszenie Kibiców  Lechii Gdańsk „Lwy Północy” oraz Arena Gdańsk Operator, zaplanowali wspólnie wyjątkowe atrakcje, a skorzystać z nich będzie można przyłączając się do akcji zbierania darów dla Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza.

PGE ARENA ponownie otwiera swoje drzwi w „Zwiedzaniu za pomaganie”. Zapraszamy do wyjątkowych wycieczek po zimowym stadionie, zobaczenia nowej wystawy unikatowych pamiątek piłkarskich, sprawdzenia swojej odwagi podczas zjazdu szaleńczą kolejką tyrolską spod dachu stadionu i zabawy w T29.

Chcemy  w ten sposób, wspólnie z Państwem, pomóc Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza, które od ponad 30 lat roztacza opiekę nad terminalnie chorymi pacjentami, osobami starszymi i dziećmi. Rocznie trafia tu ponad 1000 pacjentów, a opieka im udzielana jest bezpłatna. Hospicjum będzie wdzięczne za każdy dar rzeczowy, którą zechcą Państwo przynieść w zamian za skorzystanie z atrakcji czekających w najbliższą sobotę na stadionie.  Potrzebne są m.in.: środki pielęgnacyjne, środki czystości, naczynia, pościele, prześcieradła. Pełną listę rzeczy na które czeka Hospicjum znajdziecie Państwo na:   http://www.hospicjum.info/ 

A w podziękowaniu za Państwa wielkie serca przygotowaliśmy na PGE ARENIE:

·         Zwiedzanie Stadionu w tym nowej wystawy pamiątek piłkarskich – wyjątkowych i unikatowych zbiorów będących częścią kolekcji śp. Dawida Zapisek, niepełnosprawnego chłopca, zagorzałego kibica Lechii Gdańsk i Realu Madryt.

·         Wizytę w Muzeum Lechii Gdańsk, w którym w godzinach 11:00 – 14:00 będą czekali na Państwa Wojciech Łazarek- były piłkarz i trener Gdańskiej Lechii oraz selekcjoner reprezentacji Polski, a także Bogdan Adamczyk, najskuteczniejszy zawodnik Biało-Zielonych w historii występów w ekstraklasie.

·         Zabawę w T29 z animatorkami dla najmłodszych, zawody ping-ponga i promocyjne ceny na lunch (14zł) i grzane wino (6 zł)

·         Kolejkę tyrolską – szaleńczy zjazd spod dachu stadionu nad murawą w tym dniu w wyjątkowej cenie - 15 zł za zjazd!

 

Warto zaznaczyć w kalendarzu datę 8 lutego i udać się tego dnia na stadion po dobrą zabawę i po to, by pomóc innym.  Czekamy na Państwa od godziny 10:00 do 16:00. DO ZOBACZENIA NA PGE ARENIE!


Liczba odwiedzin (3368)

Przyjaciele