Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany niedziela, 14 kwietnia 2019

UWAGA – ZMIANA ZASAD DYSTRYBUCJI BILETÓW NA FINAŁ

W związku z ogromnym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami, które do nas docierają pierwszy dzień zapisów tj. 15.04 będzie dostępny dla wszystkich kibiców TYLKO poprzez serwis internetowy bilety.lechia.pl

To ułatwi każdemu kibicowi zakup biletu na finał Pucharu Polski.

Sprzedaż tradycyjna ruszy od wtorku tj. 16.04 TYLKO I WYŁĄCZNIE w kasach przy stadionie Energa Gdańsk.

NIE jak wcześniej informowaliśmy w naszych sklepach na Podwalu Staromiejskim, Galerii Przymorze, czy w Lechia Fan Store.

O szczegółach sprzedaży w kasach poinformujemy w osobnym komunikacie.

Zmiana miejsca sprzedaży podyktowana jest możliwością ustanowienia większej liczby stanowisk, co w znacznym stopniu ułatwi szybszą obsługę i zdecydowanie skróci konieczność stania w kolejce.

Przypominamy, iż wejściówki są do nabycia w dwóch wariantach cenowych – bilet+gadżet+transport – 160 Zł oraz bilet+gadżet – 60 Zł.

Po sfinalizowaniu zakupu, każdy kibic otrzyma potwierdzenie w formie vouchera, który uprawnia go do odbioru biletu na mecz. Harmonogram oraz miejsce wymiany voucherów na bilety imienne od PZPN wraz z gadżetami zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

 

Listy grupowe dla fan clubów należy przesyłać do poniedziałku 15 kwietnia do godziny 17 wyłącznie w formularzu wyjazdowym (plik Excel) na adres mailowy wyjazdy@lwypolnocy.pl. Niedostarczenie listy w odpowiednim terminie oraz w odpowiedniej formie oznaczało będzie brak rezerwacji biletów dla danego fan clubu.

 

Wszelkie pytania tylko i wyłącznie na miejscu na zapisach

 

* Prosimy o niewymienianie się voucherami, ponieważ w związku z przygotowywaną oprawą koszulki przypisane są do konkretnych sektorów.

Liczba odwiedzin (2533)

Przyjaciele