Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 17 grudnia 2018

Turniej halowy z SALOS Gdańsk

Turniej halowy z SALOS Gdańsk

W dniu 15 grudnia, tradycyjnie korzystając z gościnności CKZiU Nr 2 na ulicy Smoleńskiej wspólnie z SALOS Gdańsk, Obudź Nadzieję oraz KIBICE RAZEM LECHIA GDAŃSK odbył się kolejny turniej halowy dla dzieci i młodzieży. W rozgrywkach udział wzięła ponad setka dzieci. Wśród zawodników, którzy tego dnia rywalizowali ze sobą nie brakowało chłopaków, ktorych umiejętności czysto piłkarskie robiły spore wrażenie. 

Rozgrywki prowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych, najpierw młodsi później starsi. Niezwykle ambitnie oraz z pasją zaprezentowała się drużyna dziewczyn, która pomimo trudnych warunków stawianych przez swoich kolegów nie poddawała się i kilkukrotnie napędziła im stracha.

Dziękujemy bardzo pani dyrektor za kolejną sportową gościnę, a widok zadowolonych dzieciaków z Biało-Zielonymi atrybutami po turnieju z pewnością napędzi nas już teraz do planowania kolejnego turnieju!

Liczba odwiedzin (908)

Przyjaciele