Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany wtorek, 11 grudnia 2018

Mikołajkowy Turniej Halowy

Mikołajkowy Turniej Halowy

8 grudnia na hali sportowej przy ulicy Smoleńskiej rozegrany został turniej halowy dla dzieci i młodzieży. W samych rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn reprezentujących domy dziecka z całego Gdańska. Jak zawsze w tego typu inicjatywach najważniejsza była atmosfera, a nie wyniki sportowe. Tym razem nie było podziału na kategorie wiekowe, dlatego zdarzały się pojedynki starszej młodzieży, z małymi zawodnikami. Mikołajkowy klimat udzielał się jednak wszystkim i nie brakowało sytuacji, aby i Ci młodsi, skazywani przed pierwszym gwizdkiem sędziego na "pożarcie", mieli swoje chwile chwały i mogli cieszyć się ze zdobywanych bramek. Trzeba powiedzieć, że na prawdę wszyscy stanęli na wysokości zadania i nie dali się całkowicie pochłonąć rywalizacji.

W ten szczegółny dzień nie mogło zabraknąć gościa z dalekiej Laponii, który chętnie fotografował się z dziećmi, a na koniec wręczył wszystkim uczestnikom n nagrody, które trafiły również do pozostałych kolegów i koleżanek z placówek, którzy tego dnia zajmowali się jedynie dopingowaniem z trybun. W sumie rozdano  niemalże 150 paczek przygotowanych przez nasz projekt wspólnie z pozostałymi organizatorami, czyli Kibice Razem Lechia Gdańsk i Fundacją "OBUDŹ NADZIEJĘ".

Dziękujemy również pizzerii La Parma za ciepły posiłek oraz pani dyrektor za udostępnienie nam sali w CKZiU Nr 2 w Gdańsku.

Liczba odwiedzin (662)

Przyjaciele