Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany sobota, 22 grudnia 2018

Biało-Zieloni w SP 56 na Orunii

Biało-Zieloni w SP 56 na Orunii

W środę (19.12.2018) SP 56 na gdańskiej Orunii w ramach szkolnej akcji wsparcia na rzecz Podopiecznych Hospicjum odbyło się specjalne spotkanie uczniów i nauczycieli z przedstawicielami klubu Lechia Gdańsk, który reprezentowali PIOTR STOKOWIEC- trener I drużyny oraz PAWEŁ HABRAT - trener przygotowania mentalnego oraz piłkarze - MATEUSZ LEWANDOWSKI, KONRAD MICHALAK oraz ADAM CHRZANOWSKI. Głównym tematem spotkania była rola sportu w życiu dzieci oraz młodzieży. Próbowano wspólnie znaleźć odpowiedź na pytanie:
Co zrobić, by sport stał się alternatywą dla pokolenia telefonów komórkowych, konsoli oraz wielu szkodliwych używek?
Sztab szkoleniowy wraz z piłkarzami przekazał wszystkim zebranym interesujące kwestie związane z  przygotowaniem mentalnym w sporcie oraz wiele ciekawostek z życia codziennego I zespołu Biało – Zielonych.
W nawiązaniu do dopingu podczas meczu trener Piotr Stokowiec zaprosił ochotników i zademonstrował jak ważne jest przygotowanie mentalne, aby poradzić sobie z negatywnymi emocjami. Nie zabrakło oczywiście wielu pytań od uczniów, które w większości dotyczyły sposobów spędzania wolnego czasu przez zawodników, przebiegu treningów, czy meczu, który najbardziej zapadł zawodnikom w pamięci. Po rozmowach i pytaniach przyszedł najbardziej oczekiwany przez dzieciaki moment, czyli zdjęcia i autografy.
- Spotkanie było bardzo udane. Sympatyczna i otwarta młodzież, aktywnie zadająca pytania. Mam nadzieję, że uczniowie wyniosą coś z naszej wizyty - tak wizytę w szkole ocenił trener Piotr Stokowiec, dzięki któremu w dużym stopniu było to jedno z najciekawszych spotkań z przedstawicielami klubu i zawodnikami przy jakim mieliśmy okazję współpracować razem z Kibice Razem Lechia Gdańsk.

Dziękujemy gospodarzom spotkania za zaproszenie do akcji, czyli Pani dyrektor Celinie Stachowicz, Pani Katarzynie Smolińskiej, Panu Grzegorzowi Śliwińskiemu oraz Fundacji Lechii Gdańsk za niezwykle udaną wizytę.

Liczba odwiedzin (980)

Przyjaciele