Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany niedziela, 22 grudnia 2013

Biało-Zielone Mikołajki

W sobotę odbył się finał kolejnej edycji akcji "Biało-Zielone Mikołajki", podczas których kibice Lechii zrzeszeni w "Lwach Północy" przygotowali świąteczne paczki dla najmłodszych gdańszczan.

W Szkole Podstawowej nr 16 na gdańskiej Oruni zebrała się grupa 32 dzieci z gdańskich Domów Dziecka. Podczas sobotniego spotkania wigilijnego nie mogło zabraknąć oczywiście świątecznych tradycji, jak śpiewanie kolęd, czy opłatka. Na stołach zas pojawiły się typowe dania, które widujemy na stołach podczas Bożego Narodzenia. Tym samym zebrani mogli uraczyć się pysznym barszczem, czy pasztecikami.

Nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów, które przygotowane zostały przez "Lwy Północy", na które prowadzona była zbiórka pieniężna przed meczami Lechii. Dzięki hojności Biało-Zielonych żadne ze zgromadzonych dzieci nie zostało z pustymi rękami, a uśmiechy na twarzach najmłodszych były wystarczającym obrazem, który pokazał, iż akcja ma racje bytu.

Galeria (Michał): GALERIA

Liczba odwiedzin (3406)

Kategorie: Akcje charytatywne

Tagi:

Przyjaciele