Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 9 grudnia 2013

Obchody Grudniowe

Wszystkich kibiców Lechii zapraszamy na uroczystości z okazji 32. rocznicy ogłoszenia stanu wojennego. Rozpoczną się one 12 grudnia o godzinie 17.30 złożeniem kwiatów i zniczy w miejscu śmierci Antoniego Browarczyka (na Targu Siennym, koło pomnika Marii Konopnickiej) – kibica Lechii, ofiary stanu wojennego.

Następnie odbędzie się przemarsz pod Pomnik Poległych Stoczniowców, gdzie o 18.15 będzie miało miejsce składanie kwiatów i zniczy. O godzinie 18.45 rozpoczną się uroczystości w Sali BHP Stoczni Gdańskiej. Wezmą w nich udział uczestnicy wydarzeń grudnia 1970 i 1981. Będzie można wysłuchać wystąpienia przedstawicieli NSZZ "Solidarność", referatu przygotowanego przez IPN oraz wspomnień świadków tamtych zdarzeń. Odbędzie się również projekcja filmu "Dwa Grudnie". Główne uroczystości rocznicowe rozpoczną się o godzinie 23.30 pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców, gdzie odbędzie się Apel Poległych.


Nie trzeba chyba przypominać wagi wydarzeń z grudnia 1981 roku, w związku z tym liczymy na liczną reprezentację kibiców podczas obchodów ich rocznicy.

Liczba odwiedzin (2942)

Kategorie: Lechia znaczy Polska

Tagi:

Przyjaciele