Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany czwartek, 5 grudnia 2013

XI edycja Sopockiej Ligi Halowej im. Pawła Orlińskiego

Po dwóch latach przerwy znowu rusza Sopocka Liga Halowa im. Pawła Orlińskiego. Do walki o puchar prezydenta miasta Sopotu stanie dziesięć amatorskich drużyn.  Inauguracja ligi odbędzie się 14 grudnia, miejscem rozgrywek tak jak w ubiegłych latach będzie hala sportowa przy III liceum Ogólnokształcącym, która mieści się w Sopocie na Brodwinie.

Walka o tytuł mistrza Sopotu w futsalu toczyć będzie się przez osiem kolejnych sobót w godzinach 12-18(oprócz 28 grudnia – przerwa świąteczna). Mecze będą trwać 2×10 minut. Rozgrywki odbędą się w dwóch rundach: mecz u siebie i rewanż. Następnie zostanie rozpisana drabinka pucharowa, gdzie  drużyny będą przydzielane na podstawie miejsca zajętego w sezonie zasadniczym. Obowiązują przepisy futsalu zatwierdzone przez FIFA.

Organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszanie Kibiców Lechii Gdańsk Biało- Zielony Sopot wraz z Sopockim Potokiem Kamionka, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem  Sportu i Rekreacji w Sopocie. Patronat nad ligą sprawuje prezydent miasta Sopotu Jacek Karnowski, jak również Stowarzyszanie Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy. Patronat medialny nad imprezą sprawuje Lechia.Net.

Liczba odwiedzin (2767)

Kategorie: FC

Tagi:

Przyjaciele