Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany czwartek, 5 grudnia 2013

Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach - Boże Narodzenie 2013

Po raz kolejny Stowarzyszenie „Odra-Niemen” organizuje świąteczną zbiórkę produktów żywnościowych, które przeznaczone są dla polskich kombatantów zamieszkałych na Kresach Wschodnich – na dawnych ziemiach Rzeczypospolitej, które w tej chwili stanowią terytoria Litwy, Białorusi i Ukrainy. Zachęcamy każdego fana Lechii do włączenia się w tą szlachetną inicjatywę! Akcja trwa do 15 grudnia!

W wielu miastach w Polsce działają lokalni koordynatorzy akcji, gdzie można przynieść określone poniżej produkty. Towary te zostaną dostarczone na Święta Bożego Narodzenia do naszych Kresowych Bohaterów.

LISTA ARTYKUŁÓW DO PACZEK:

- kawa rozpuszczalna i mielona, - herbata, - kakao, - olej, - makaron, - cukier, - mąka, - ryż, - kasza, owoce i warzywa w puszce, - konserwa mięsna lub rybna, - ciastka, bakalie, - czekolada oraz najważniejszy element paczki KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI

W Gdańsku kolejny raz miejscem zbiórki jest Naleśnikarnia „Lokomotywa” z ul. Garncarskiej.


GDAŃSK - Naleśnikarnia Lokomotywa w Gdańsku, ul. Garncarska 30 Gdańsk, tel. 58 305 51 10, adres kontaktowy e-mail: fkoleda@gmail.com. Otwarte codziennie w godzinach 11-20, http://nalesnikarnialokomotywa.pl/

Fanpage - https://www.facebook.com/NalesnikarniaLokomotywa

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/228112877350492/

Zachęcamy gorąco do włączenia się w tą szlachetna akcję. Każdy kibic Lechii może coś zrobić dla naszych dzielnych rodaków z Kresów, którzy teraz w niedostatku dożywają końca swych dni.

Liczba odwiedzin (2967)

Przyjaciele