Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany środa, 14 listopada 2018

Młodzież licznie wspiera, a Lechia broni lidera

Młodzież licznie wspiera, a Lechia broni lidera

Sobotni mecz, w którym Lechia mierzyła się z Cracovią zgromadził na trybunach ponad 25 tysięcy kibiców, w tym niemalże 6 tysięcy dzieci i młodzieży z Gdańska i okolic. Na ten mecz klub wspólnie z miastem przygotowali darmowe wejściówki dla wszystkich grup zorganizowanych. Jak widać odzew był duży, a my wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk i Fundacją "Obudź Nadzieję" postanowiliśmy przygotować dodatkową rozrywkę, aby najmłodsi fani mogli aktywnie spędzić czas nim sędzia rozpocznie boiskowe emocje.

Zarówno na trybunie niebieskiej, jak i żółtej na dzieci czekały dmuchańce, z których mogli korzystać do woli przed meczem, jak i w jego trakcie. Tradycyjnie nasze atrakcje przygotowane w ramach Sportowych Festynow Dzielnicowych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a dzieciaki mogły naładować swoje akumulatory i pełne werwy swoim dopingiem także pomogły Biało-Zielonym zgarnąć 3 punkty i umocnić się na fotelu lidera Ekstraklasy.

Kolejny mecz, kolejne wielkie emocje i kolejne wielkie brawa dla całej drużyny!  Młodzi, starzy, ci z niebieskie, ci z żółtej i zielonej - Cała Lechia Zawsze Razem!

Liczba odwiedzin (976)

Przyjaciele