Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany czwartek, 18 października 2018

Nie jest kolorowo 2018

Nie jest kolorowo 2018

Do końca października potrwa kolejna edycja akcji "Nie jest kolorowo 2018" realizowanej przez stowarzyszenie Traugutt.org. Polega ona na zbiórce wszelkich przyborów szkolnych niezbędnych do nauki i zabawy dla uczniów początkowych klas. Wszystkie zebrane przedmioty zostaną przekazane dla naszych najmłodszych Rodaków na Kresy, czyli do polskich placówek educkacyjnych na Wileńszczyźnie, Białorusi i Ukrainie.

Potrzeby są na prawdę ogromne, w niektórych szkołach maluchom brakuje praktycznie wszystkiego, dlatego warto zakupić chociaż coś z listy zeszytów, bloków, wycinanek, kolorowanek, plasteliny, plecaków, kredek, mazaków i dostarczyć do siedziby Kibice Razem Lechia Gdańsk na ulicy Fiszera 10, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym (michal.nowosad@kibice-razem.pl, 508 185 209). Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie www.niejestkolorowo.pl

Akcję można również wesprzeć wpłacając środki bezpośrednio na konto bankowe:

Stowarzyszenie Traugutt.org 06 2030 0045 1110 0000 0306 9950 koniecznie z dopiskiem: „darowizna na cele statutowe – Nie jest kolorowo”.

Liczba odwiedzin (970)

Przyjaciele