Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 17 września 2018

Pomagamy Pawłowi - ciąg dalszy

Historię Pawła Wyglądały kibica Lechii chorego na posocznicę opisywaliśmy nie dawno po raz kolejny przy okazji zbiórki na nową windę, która umożliwi mu w miarę regularny kontakt ze światem oraz pozwoli wreszcie po latach wspierać ukochaną Lechię na stadionie.

Paweł sam opłacił pierwszą transzę za zakup oraz montaż windy. Druga transza w kwocie 12 500,00 Zł została pokryta w sierpniu przez nasze stowarzyszenie ze zbiórek wśród kibiców przy okazji lipcowych meczów na naszym stadionie, wpłat na konto oraz do puszki w restauracji Biały Talerzyk we Wrzeszczu. W sumie 6704,86 Zł., a brakującą kwotę dołożył w całości jeden z kibiców Lechii.

Winda dla Pawła będzie lada moment zamontowana, jednak do pokrycia została jeszcze ostatnia rata, która wynosi 4200 Zł - dlatego prosimy o wsparcie, aby cała akcja została zakończona pełnym sukcesem.

Możecie dokonywać wpłat na konto stowarzyszenia 74 1030 0019 0109 8533 0002 9976 z dopiskiem WINDA DLA PAWŁA, a także możecie wrzucać pieniążki do puszki, która wystawiona jest w naszym sklepie na Podwalu Staromiejskim 93.


Cała Lechia Zawsze Razem.

 

 

Liczba odwiedzin (1219)

Przyjaciele