Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany środa, 8 sierpnia 2018

Lechia i Śląsk grały, dzieciaki szalały

Lechia i Śląsk grały, dzieciaki szalały

Mecz Lechii ze Śląskiem zakończył się sprawiedliwym remisem, obie drużyny zagrały na prawdę ciekawe spotkanie, a dla tłumnie przybyłych na tem pojedynek dzieci nie mniej interesująco było na trybunie niebieskiej. Wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz Fundacją Obudź Nadzieję wystawiliśmy dmuchańce, które były dostępne już dwie godziny przed meczem. Ze swoim dmuchańcem dołączył również operator stadionu - wystawiając do zabawy dmuchaną wersję Stadionu Energa Gdańsk.

W trakcie meczu wszyscy na sektorze niebieskim gorąco dopingowali obie drużyny do walki, tym bardziej że okres wakacyjny i piękna pogoda przyciągnęły nad polskie morze kibiców Śląska z całymi rodzinami. Gwizdek sędziego zapraszający piłkarzy na przerwę dla najmłodszych fanów oznaczał 15 minut relaksu na dmuchańcach. Przez ten kwadrans dmuchańce przeżyły prawdziwe oblężenie, ale z pewnością każdy zdążył się wyszaleć nim zawodnicy wrócili na murawę.

Dziękujemy wszystkim za super zabawę i na pewno jeszcze w tym sezonie zawitamy z naszymi atrakcjami na sektor dla dzieci.

Liczba odwiedzin (1672)

Przyjaciele