Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 4 czerwca 2018

8 tytuł dla Biało-Zielonych Ladies Gdańsk.

8 tytuł dla Biało-Zielonych Ladies Gdańsk.

W sobotnim finale Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7 nie było niespodzianki, bo takowej być nie mogło. Dziewczyny z Biało-Zielone Ladies Gdańsk potwierdziły najwyższą formę, wygrały turniej pokonując w finale Black Roses Poznań 24:14 odebrały złote medale i Mistrzowski Puchar. Po raz 8 z rzędu okazały się bezapelacyjnie najlepsze w Polsce. Wielkie gratulacje dla trenera i wszystkich "Ladies".

Nam jest niezmiernie miło, że mogliśmy objąć tą imprezę naszym partonatem i wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk dołożyć swoją cegiełkę do organizacji tego święta sportu. Fantastyczna pogoda i mega atmosfera, turniej w Gdańsku to gwarancja prawdziwego wydarzenia rangi mistrzowskiej. Tegoroczna edycja była drugim w historii turniejem rozegranym w naszym mieście i jesteśmy pewnie, że za rok Biało-Zielone z pomocą wszystkich sponsorów i partnerów będą miały kolejną okazję wykazać się swoją gościnnością na tle organizacyjnym.

Na murawie trwała zacięta walka o laury, a wszyscy kibice zebrani tego dnia na stadionie przy Grunwaldzkiej 244 oprócz kąpieli w promieniach słońca mogli korzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Nas cieszy, że na trybunach nie zabrakło najmłodszych fanów sportu, którzy mogli korzystać z naszych dmuchańców.

Klasyfikacja VIII turnieju MPK


1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk
2. Black Roses Poznań
3. AZS AWF Warszawa


Klasyfikacja generalna Mistrzostw Polski


1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk
2. Black Roses Poznań
3. Legia Warszawa


Do zobaczenia za rok.

Liczba odwiedzin (1362)

Przyjaciele