Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany wtorek, 19 września 2017

Udana wizyta na Przeróbce

Udana wizyta na Przeróbce

W sobotę ze Sportowym Festynem Dzielnicowym odwiedziliśmy kolejną, trzynastą już, dzielnicę Gdańska. Poprzedzający imprezę tydzień nie zapowiadał zbytnio przyjaznej pogody na ten dzień, dlatego razem ze Szkoła Podstawową Nr 61 byliśmy również przygotowani na mniej optymistyczny scenariusz, obejmujący przeniesienie zabawy na salę gimnastyczną. Jak się jednak okazało, mamy stały układ z aurą i w sobotę wyszło słońce, które nawet w miarę mocno przygrzewało, co sprzyjało super atmosferze na festynie.

Zaczęliśmy o godzinie 10:00 z dmuchańcami, do których momentalnie ustawiły się spore kolejki dzieci. Do turnieju piłkarskiego zgłosiło się natomiast 8 drużyn, z których jedna, jeszcze przed pierwszym swoim gwizdkiem, "zaginęła w akcji". Rozgrywki toczyły się w dwóch czterozospołowych grupach, z których do półfinałów przeszły drużyny FLG, CR7, FC Dolne oraz Wściekłe Wilki. W ostatecznym rozrachunku turniej wygrała drużyna FLG, pełna nazwa Fans Lechia Gdańsk, która w finale ograła FC Dolne 2:0, trzecie miejsce przypadło Wściekłym Wilkom, które zwyciężyły skromnie 1:0 team CR7.

Na festynie pojawił się oczywiście Lew, oficjalna maskotka Biało-Zielonych, z którą chętnie do zdjęć pozowały nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Kolejnym punktem naszego programu był konkurs wiedzy o Lechii. Chętnych do sprawdzenia swojej wiedzy było tak wielu, że Mariusz, nasz spiker, musiał na "prędce" wymyślać dodatkowe pytania.

Następnie dotarli do nas członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk, którzy wspólnie z dziećmi stworzyli kolejny transparent, który na jednym z meczów na Stadionie Energa Gdańsk, przypomni wszystkim, które dzielnice pomagały w tym roku naszym ultrasom w ramach festynów.

To co najlepsze, zachowaliśmy na sam koniec imprezy. Mowa oczywiście o wizycie piłkarzy Lechii Gdańsk, którzy stawili się tego dnia prosto z treningu, w składzie Sebastian Mila, Grzegorz Kuświk i Paweł Stolarski. W momencie przybycia zawodników wszystko inne przestało się liczyć, każdy kto tego dnia zjawił się na imprezie marzył tylko o tym, aby zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami. Chłopaki spełnili chyba każdą prośbę uczestników festynu i po 30 minutach mogli spokojnie udać się do domów, odpocząć przed poniedziałkowym meczem.

Dziękujemy za super zabawę wszystkim uczestnikom, Szkole Podstawowej Nr 61 z Panią dyrektor Anna Kuchtą na czele oraz naszym partnerom, klubowi Lechia Gdańsk, zawodnikom, Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu, Fundacji "Obudź Nadzieję" oraz grupie Ultras Lechia Gdańsk.

Liczba odwiedzin (1894)

Przyjaciele