Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany piątek, 2 czerwca 2017

Na Jasieniu pogoda dopisała

Na Jasieniu pogoda dopisała

W niedzielę 28 maja wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk i Miastem Gdańsk zorganizowaliśmy  siedemnasty Sportowy Festyn Dzielnicowy, a Jasień był jedenastą dzielnicą, na której zjawiliśmy się z naszymi atrakcjami dla dzieci. Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa Nr 85 na ulicy Stolema 59.

Jak tylko wybiła godzina 11:00, a Marcin Gałek oficjalnie rozpoczął zabawę, na festyn w oparach palącego słońca schodzili się najmłodsi adepci futbolu zmierzający na nasz turniej, a także rodzice z dziećmi, które od razu zmierzało do naszych dmuchanych atrakcji.

W niedziele o 18:00 swój mecz z Pogonią Szczecin rozgrywali także Biało-Zieloni, dlatego piłkarze Lechii Gdańsk w składzie Bartek Pawłowski oraz  Oliver Zelenika przybyli do nas już o 11:30 i cierpliwie do ostatniego chętnego rozdawali autografy oraz pozowali do zdjęć z kibicami. Nie zabrakło także pamiątkowego zdjęcia z Panią dyrektor Barbara Gwizdałą.

W tym samym czasie po drugiej stronie boiska członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk razem z dziećmi tworzyli okolicznościowy transparent, który zawiśnie na sektorze rodzinnym podczas jednego z meczów Lechii w przyszłym sezonie.

Kiedy zakończyły się prace artystyczne ruszył nasz turniej piłkarski, do którego przystąpiły cztery drużyny. W rozgrywce najlepsza okazała się drużyna "Gram bo lubię", tuz za nią "FC Jasień", "Czekoladowy pociąg" oraz "Bayern Monachium".

W przerwie pomiędzy meczami krótki trening rugby dla dzieci przeprowadziły dziewczyny z Biało-Zielone Ladies Gdańsk, które w tym roku po raz siódmy z rzędu zostały mistrzyniami Polski.

Nim przystąpiliśmy do ceremonii rozdania nagród dla uczestników turnieju, nasz spiker przeprowadził tradycyjny konkurs wiedzy o Lechii dla najmłodszych. Jak sam przyznaje, przed każdym festynem pół nocy obmyśla pytania, a mimo tego jeszcze żadne dziecko nie dało się podejść Marcinowi ;)

Festynowa zabawa szybko zleciała, a dla większości gości był on doskonałym przetarciem przed późniejszym zwycięstwem Lechii 4:0 nad drużyną ze Szczecina.

Za pomoc i wsparcie przy organizacji imprezy podziękowania dla Pani Barbary Gwizdały dyrektor ZKPiG nr 2 w Gdańsku oraz naszych stałych partnerów Gdańskiego Ośrodka Sportu, klubu Lechia Gdańsk SA, Biało-Zielonych Ladies Gdańsk oraz grupy Ultras Lechia Gdańsk.

Już po wakacjach zapraszamy na kolejne dzielnice i festyny!

Liczba odwiedzin (1542)

Przyjaciele