Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
 • Zmiana lokalizacji sklepu

  Z dniem 5 września (sobota) zmienia się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii.

  Z poprzedniego miejsca, jakim był "Wielki Młyn" przenosimy się 100 metrów dalej, na ulicę Podwale Staromiejskie 94/95, naprzeciwko Hali Targowej.

 • Sklep internetowy Lwów Północy

  Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

 • PROMOCJA 50%

  Przy zakupie dwóch produktów w Oficjalnym sklepie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” znajdującym się w C.H. Wielki Młyn trzecia rzecz 50%* taniej! *Promocja nie obejmuję produktów przecenionych

Współpraca


Opublikowany 14 czerwca 2017

Lechia Pomaga - Forfit Zaspa otwiera strefę outdoor training.

Lechia Pomaga - Forfit Zaspa otwiera strefę outdoor training.

W najbliższą sobotę, 17 czerwca, wyjątkowe wydarzenie w Gdańsku. Forfit - studio sylwetki na Zaspie otwiera pierwszą w trójmieście strefę outdoor training. Nasze stowarzyszenie razem z kibicami Lechii również włącza się w to wydarzenie, tak samo dobrze wszystkim znana Fundacja "Obudź Nadzieję".

Bogaty harmonogram atrakcji przygotowanych dla wszystkich fanów sportów uzupełnią degustacje, aukcje, konkursy i loterie , w których do wygrania m.in. karnety, treningi personalne, odżywki Trec Nutrition, czy piłki z podpisami zawodników  Biało-Zielonych. Cały dochód z imprezy przekazany zostanie fundacji na organizację wakacyjnego wypoczynku na Kaszubach dla jej podopiecznych.

Od rana w klubie na Hynka 69 odbywać się będą zawody Crossfitowe, w których udział wezmą najlepsi trójmiejscy zawodnicy i zawodniczki. Ponadto każdy chętny będzie mógł wziąć udział w zajęciach boksu, aerokickboksingu dla pań, treningu funkcjonalnym, czy seminarium nt. bólów kręgosłupa. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, dlatego w imieniu organizatorów zapraszamy całe rodziny!

Więcej informacji wraz ze szczegółowym harmonograme znajdziecie na profilu Forfit - studio sylwetki (https://web.facebook.com/forfitstudiosylwetki/?fref=nf)

Aukcje internetowe: AUKCJE
Liczba odwiedzin (382)

Przyjaciele