Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany środa, 14 czerwca 2017

Lechia Pomaga - Forfit Zaspa otwiera strefę outdoor training.

Lechia Pomaga - Forfit Zaspa otwiera strefę outdoor training.

W najbliższą sobotę, 17 czerwca, wyjątkowe wydarzenie w Gdańsku. Forfit - studio sylwetki na Zaspie otwiera pierwszą w trójmieście strefę outdoor training. Nasze stowarzyszenie razem z kibicami Lechii również włącza się w to wydarzenie, tak samo dobrze wszystkim znana Fundacja "Obudź Nadzieję".

Bogaty harmonogram atrakcji przygotowanych dla wszystkich fanów sportów uzupełnią degustacje, aukcje, konkursy i loterie , w których do wygrania m.in. karnety, treningi personalne, odżywki Trec Nutrition, czy piłki z podpisami zawodników  Biało-Zielonych. Cały dochód z imprezy przekazany zostanie fundacji na organizację wakacyjnego wypoczynku na Kaszubach dla jej podopiecznych.

Od rana w klubie na Hynka 69 odbywać się będą zawody Crossfitowe, w których udział wezmą najlepsi trójmiejscy zawodnicy i zawodniczki. Ponadto każdy chętny będzie mógł wziąć udział w zajęciach boksu, aerokickboksingu dla pań, treningu funkcjonalnym, czy seminarium nt. bólów kręgosłupa. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, dlatego w imieniu organizatorów zapraszamy całe rodziny!

Więcej informacji wraz ze szczegółowym harmonograme znajdziecie na profilu Forfit - studio sylwetki (https://web.facebook.com/forfitstudiosylwetki/?fref=nf)

Aukcje internetowe: AUKCJE
Liczba odwiedzin (1875)

Przyjaciele