Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany piątek, 2 czerwca 2017

Wyjazd do Warszawy - informacje

Przed nami historyczny wyjazd do Warszawy, na który udajemy się po raz pierwszy trzema pociągami specjalnymi. Każdy na swoim bilecie ma numer pociągu, którym uda się z Lechią po Mistrzostwo Polski, wsiada tylko i wyłącznie do wyznaczonego pociągu, co będzie sprawdzane.

 

Pociąg Lechia 1 odjeżdża z Gdańska Głównego o godzinie 10:20.

Pociąg Lechia 2 odjeżdza z Gdańska Głównego o godzinie 11:35.

Pociag Lechia 3 odjeżdża z Gdańska Głównego o godzinie 12:10.

 

Pociągi na powrocie wracają w tej samej kolejności, Lechia 1 odjeżdża pierwszy, Lechia 2 drugi, a Lechia 3 trzeci !!! 

Pamiętajcie, że ze stadionu na dworzec będziemy przewiezieni partiami, dlatego po zakończonym meczu niech osoby z pociągów 2 i 3 nie pchają się do przodu. Każdy będzie miał spokojnie czas na świętowanie tytułu w swoim pociągu!

Jeśli trafisz do nieodpowiedniego pociągu możesz zostać z niego wyproszony!

Na stadion wchodzimy tylko i wyłącznie w koszulkach przygotowanych na ten wyjazd - jeśli ktoś zapomni koszulki nie wejdzie na sektor!

Prosimy o zapoznanie się z kilkoma dodatkowymi zasadami. Każdy kibic musi się do nich bezwzględnie zastosować.

• Nie pijemy alkoholu w pierwszą stronę. Każdy z nas reprezentuje ukochaną Lechię i ma z dumą i honorem nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w domu i mecz zobacz w pubie.

• W pociągach wagony pierwszy oraz ostatni są zarezerwowane przez organizatorów wyjazdu. Każda nieupoważniona osoba zostanie z nich wyproszona.​

• Pamiętajmy, że w drodze powrotnej wagony będą zamienione miejscami. Wagon numer 1 stanie się wagonem ostatnim, wagon 2 wagonem przedostatnim itd. 

• Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę, PKP naliczy kary, które będzie trzeba pokryć! Obowiązuje bezwzględny zakaz używania hamulca ręcznego. W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć karę.

• W pociągu nie naklejamy vlepek oraz nie niszczymy wyposażenia, gdyż za to również naliczane są kary.

Na ten jakże ważny mecz udaje się duża liczba osób, dla których wyjazd to nie jest "codzienność" dlatego prośba szczególnie do Was, abyście wyżej wymienione zasady wzięli na poważnie, co ułatwi nam wszystkim tą jakże ważną podróż!

Jednocześnie przypominamy o zapisach obowiązującego regulaminu wyjazdowego:

http://lwypolnocy.pl/Kibice/Regulaminwyjazdowyorazprzydatneprzepisy.aspx

Liczba odwiedzin (3222)

Przyjaciele