Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany środa, 24 maja 2017

Sportowy Festyn Dzielnicowy na Jasieniu

Sportowy Festyn Dzielnicowy na Jasieniu

W niedzielę, 28 maja, zapraszamy na drugi tegoroczny Sportowy Festyn Dzielnicowy, który organizujemy wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz Wydziałem Rozwoju Społecznego UMG. Zagościmy tym razem na Jasień, a gospodarzem imprezy będzie Szkoła Podstawowa Nr 85 na ulicy Stolema 59.

Festyn rozpoczyna się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 14:00. Tradycyjnie zabawie towarzyszyły będą rozgrywki piłkarskie dla uczniów szkół podstawowych, do których zapisy potrwają od 11:00 do 11:30. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy możecie pobrać poniżej.

Na wszystkie dzieci czekały będą darmowe dmuchańce-skakańce oraz inne atrakcje. W trakcie imprezy odbędzie się konkurs wiedzy o Lechii Gdańsk, w którym każdy może liczyć na nagrodę.

Odwiedzą nas oczywiście chłopaki z grupy Ultras Lechia Gdańsk, pod okiem których każdy chętny będzie mógł posmakować z puszką farby w ręku, na czym m.in. polega ultrasowanie. Zawitają do nas także wielokrotne mistrzynie Polski w rugby z Biało-Zielone Ladies Gdańsk.

Nie zabraknie najważniejszych gości, czyli piłkarzy Lechii Gdańsk. Tego samego dnia o godzinie 18:00 powalczą z Pogonią Szczecin o kolejne zwycięstwo w Ekstraklasie w drodze po mistrzostwo Polski. Każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami, czy poprosić o autograf.

Organizację festynu wspiera klub Lechia Gdańsk oraz Gdański Ośrodek Sportu.

Zapraszamy wszystkich, a w szczególności najmłodszych mieszkańców z Jasienia i całego Gdańska.

Liczba odwiedzin (1842)

Dokumenty do pobrania

Przyjaciele