Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany czwartek, 30 marca 2017

Sportowy Festyn Dzielnicowy - ŻABIANKA

Sportowy Festyn Dzielnicowy - ŻABIANKA

W najbliższą sobotę, 1 kwietnia, zapraszamy na kolejną imprezę z cyklu Sportowych Festynów Dzielnicowych, które organizujemy wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz Wydziałem Rozwoju Społecznego UMG. Tym razem odwiedzimy Żabiankę, a gospodarzem imprezy będzie Szkoła Podstawowa Nr 77 na ulicy Orłowskiej 13.

Festyn rozpoczyna się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 14:00. Tradycyjnie zabawie towarzyszyły będą rozgrywki piłkarskie dla uczniów szkół podstawowych, do których zapisy potrwają od 11:00 do 11:30. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy możecie pobrać poniżej.

Na wszystkie dzieci czekały będą darmowe dmuchańce-skakańce oraz inne atrakcje. W trakcie imprezy odbędzie się konkurs wiedzy o Lechii Gdańsk, w którym każdy może liczyć na nagrodę.

Odwiedzą nas oczywiście chłopaki z grupy Ultras Lechia Gdańsk, pod okiem których każdy chętny będzie mógł posmakować z puszką farby w ręku, na czym m.in. polega ultrasowanie.

Nie zabraknie oczywiście najważniejszych gości tego dnia, czyli piłkarzy Lechii Gdańsk, którzy dzień później o godzinie 18:00 powalczą z Zagłębiem Lubin o kolejne zwycięstwo w Ekstraklasie. Każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami, czy poprosić o autograf.

Przy organizacji festynu na Żabiance wspierają nas także Akademia Młodych Orłów Gdańsk oraz Gdański Ośrodek Sportu

W trakcie imprezy będzie można również wesprzeć CARITAS,  które prowadzi zbiórkę artykułów na rzecz jednego z trójmiejskich hospicjów dla dzieci. Pampersy, podkłady, mleko, bandaże, gazy i inne tego typu przedmioty będzie można wrzucić do odpowiedniej skrzyni.

Zapraszamy wszystkich, a szczególnie najmłodszych mieszkańców z Żabianki i całego Gdańska.

Liczba odwiedzin (2304)

Dokumenty do pobrania

Przyjaciele