Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany 29 marca 2017

Wyniki konkursu plastycznego Kibiców Lechii Gdańsk

Wyniki konkursu plastycznego Kibiców Lechii Gdańsk

Znamy już rozstrzygnięcia VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Kibiców Lechii Gdańsk dla uczniów szkół podstawowych. Otrzymaliśmy ponad 200 prac z 14 placówek edukacyjnych i opiekuńczych z Gdańska, Borkowa i Nowego Dworu Gdańskiego. Pomysłowość dzieci jest niesamowita, dlatego wśród nadesłanych prac mamy przegląd najróżniejszych technik plastycznych, od standardowych rysunków A5 po wielkoformatowe plakaty.

Tradycyjnie klub Lechia Gdańsk zagwarantował nagrody niespodzianki dla dwójki laureatów naszego konkursu. Oliwier Ligęza ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Gdańsku będzie mógł wyprowadzić piłkarzy Lechii Gdańsk na jeden z meczów Ekstraklasy na stadionie Energa Gdańsk, natomiast Janek Gabała ze Szkoły Podstawowej Nr 86 w Gdańsku weźmie udział pod okiem trenera Piotra Nowaka w treningu pierwszej drużyny Biało-Zielonych.

Jury postanowiło również wyróżnić prace wykonane przez Zuzannę Siwek z SP Nr 81 w Gdańsku,Jakuba Kuczyńskiego z SP Nr 24 w Gdańsku, Filipa Żmudę-Trzebiatowskiego z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borkowie, Emilię Lisicką z SP Nr 15 w Gdańsku oraz Amelię Jungblut z Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Nasza Szkoła" w Gdańsku.

Laureatom gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się wykonać swoje dzieła poświęcone najlepszej drużynie piłkarskiej w naszym kraju, najlepszym barwom oraz najlepszym kibicom na świecie! Obiecujemy, że już niedługo do każdego z Was dotrą nasze upominki!

Liczba odwiedzin (2545)

Przyjaciele