Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 3 października 2016

Relacja oraz doping z wyjazdu do Warszawy

Kolejnym celem na kibicowskiej mapie Polski był dla Lechistów stadion przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, gdzie nasz klub mierzył się z Legią. W podróż wyruszyło tego dnia 1102 fanów, wśród których była delegacja fanów Śląska oraz Gryfa. Znaczna większość podróżowała pociągiem specjalnym, który składał się z 14 wagonów, w których dla nikogo nie zabrakło miejsca.

Po dotarciu na Dworzec Wschodni w Warszawie zostaliśmy przetransportowani na dwie tury pod stadion. Gdy niemal cały skład ze „spacjala” zasiadł już na trybunach, pod stadion dotarła ekipa samochodowa. Nie stwarzano nam problemów z dopisaniem się do listy wyjazdowej. Problem pojawił się jednak przy wpuszczaniu flagi CHWM oraz transparentów: Bartek, Balon, Ori, Buła – trzymajcie się oraz Dawid wracaj do zdrowia. Oprócz reprezentatywnej flagi CHWM, na sektorze zawisły: Ave Lechia, Pruszcz, Green Gang, ULG, Mława oraz płótna Śląska i Gryfa Słupsk.

 

Podczas meczu prowadzono głośny doping, w którym nie brakowało stałych dla nas elementów szyderczych. Niestety doping nie pomógł naszym graczom, którzy ponieśli klęskę. Na zakończenie meczu zaśpiewaliśmy miejscowym „3 do 0 i Lechia żegna...” wiadomo kogo ;).

Tuż po północy ruszyliśmy w stronę Gdańska. Podróż przebiegała bez najmniejszych problemów z jednym dłuższym postojem w Iławie, gdzie w kibicowskim stylu pożegnano liczną delegację chłopaków z Jezioraka. W Gdańsku pojawiliśmy się tuż po 4 rano.

AVE LECHIA!


Film (LechiaKarwiny): DOPING
Liczba odwiedzin (2549)

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

Przyjaciele