Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany środa, 21 września 2016

Sportowy Festyn Dzielnicowy - Śródmieście 25.09.2016

Sportowy Festyn Dzielnicowy - Śródmieście 25.09.2016

W niedzielę, 25 września, dzień po meczu Lechii z Ruchem odbędzie się kolejny Sportowy Festyn Dzielnicowy realizowany przez nasze stowarzyszenie wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk i Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Gdańska, przy wsparciu klubu Lechia Gdańsk SA oraz MOSiR Gdańsk.

Jako ostatnia dzielnicę w tym roku odwiedzimy Śródmieście, gdzie ugości nas Szkoła Podstawowa Nr 4 mieszcząca się na ulicy Łąkowa 61.

Startujemy o godzinie 11:00 i bawimy się do godziny 14:30.

Tradycyjnie na wszystkie dzieci, które do nas zawitają czekały będą dmuchańce, skakańce i inne darmowe zabawy, na których będzie można wyszaleć się do woli. Nie zabraknie konkursu wiedzy o Lechii, w którym każdy wygrywa. Do godziny 11:30 na stoisku Lwów Północy zbierane będą zapisy do turnieju piłkarskiego dla uczniów szkół podstawowych (regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym do pobrania poniżej). Zawitają do nas "mistrzowskie" dziewczyny z Biało-Zielone Ladies Gdańsk, który przeprowadza z dziećmi zabawy z piłka do rugby.

Tradycyjnie dzieci wraz z chłopakami z grupy Ultras Lechia Gdańsk będą mogły pomalować fragment oprawy, a najważniejszym wydarzeniem będzie oczywiście wizyta piłkarzy Lechii Gdańsk wraz z Lwem maskotką. Całą imprezę poprowadzi najlepszy spiker piłkarski w naszym kraju, czyli Marcin Gałek.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami zarówno z okolicy, jak i całego Gdańska.

Liczba odwiedzin (2576)

Dokumenty do pobrania

Przyjaciele