Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany wtorek, 30 sierpnia 2016

Sportowy Festyn Dzielnicowy - Wrzeszcz

Sportowy Festyn Dzielnicowy - Wrzeszcz

W sobotę, 3 września, odbędzie się kolejna impreza w ramach Sportowych Festynów Dzielnicowych realizowanych przez nasz projekt wspólnie z Lwami Północy i Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miasta Gdańska.

Tym razem zawitamy do Wrzeszcza, do Szkoły Podstawowej Nr 49 mieszczącej się na ulicy Legionów 11.

Startujemy o godzinie 11:00 i bawimy się do godziny 14:30.

Tradycyjnie na wszystkie dzieci, które do nas zawitają czekały będą dmuchańce, skakańce i inne darmowe zabawy, na których będzie można wyszaleć się do woli. Nie zabraknie konkursu wiedzy o Lechii, w którym każdy wygrywa. Do godziny 11:30 na stoisku Lwów Północy zbierane będą zapisy do turnieju piłkarskiego dla uczniów szkół podstawowych (regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym do pobrania poniżej). Zawita do nas również GKS Korsarz, który zorganizuję zabawy z piłką do kosza.

Tradycyjnie dzieci wraz z chłopakami z grupy Ultras Lechia Gdańsk będą mogły pomalować fragment oprawy, a najważniejszym wydarzeniem będzie oczywiście wizyta piłkarzy Lechii Gdańsk wraz z Lwem maskotką. Całą imprezę poprowadzi najlepszy spiker piłkarski w naszym kraju, czyli Marcin Gałek.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami zarówno z Wrzeszcza jak i całego Gdańska.

Liczba odwiedzin (1982)

Dokumenty do pobrania

Przyjaciele