Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany czwartek, 7 lipca 2016

Zapisy na wyjazd do Płocka

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zapisy na wyjazdowy mecz Lechii z Wisłą Płock, który odbędzie się w piątek 15 lipca o godzinie 18:00.

Zapisy ruszają od jutra, tj. piątku 08.07. w sklepie Stowarzyszenia na ul. Podwale Staromiejskie 94/95 (na przeciwko Hali Targowej).

Koszt wyjazdu do Płocka obejmujący przejazd wraz z biletem wynosi 70 zł, sam bilet kosztuje 25 zł. Dostępny jest również pakiet na wyjazd do Płocka i wyjazd na Górnika Łęczna (poniedziałek, 25 lipca 18:00) w kwocie 120 zł (przejazd autokarem i bilet). Zapisy na sam wyjazd na Górnik będą prowadzone w późniejszym terminie.

Zapisy prowadzone będą jutro oraz od poniedziałku (11.07) do czwartku (14.07) w godzinach 16:00-18:00. Prosimy o nie przychodzenie poza tymi godzinami, gdyż nie będzie w sklepie osoby prowadzącej zapisy.

Zamówienia od fanklubów należy kierować do przedstawiciela Rady Fanklubów do wtorku (12.07) do godziny 20:00.. Odpowiedzi na wszelkie pytania będą udzielane TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas zapisów. 

JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZA LECHIA GRA!

Liczba odwiedzin (7828)

Przyjaciele