Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany środa, 28 października 2015

70 tysięcy kibiców na 70-lecie klubu - #MyWierzymy2

70 tysięcy kibiców na 70-lecie klubu - #MyWierzymy2

Wspólnie z klubem Lechia Gdańsk SA, Ultras Lechia Gdańsk oraz Arena Gdańsk Operator startujemy z akcją #MyWierzymy2. Polega ona na tym, aby na najbliższych czterech meczach na naszym stadionie zasiadło co najmniej 70 000 kibiców. Jeśli uda się Nam wspólnie osiągnąć ten cel, klub Lechia Gdańsk przekaże od każdego sprzedanego biletu 1 zł na graffiti na promenadach wewnętrznych stadionu. W pierwszej kolejności niezawodna grupa ULG swoje prace wykona na trybunie Zielonej, a kolejne powstaną w pozostałych częściach naszego stadionu. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji nie tylko wesprzemy piłkarzy fantastycznym dopingiem, który poniesie ich do zwycięstw, ale także przyczynimy się, aby stadion w Letnicy stał się jeszcze bardziej Biało-Zielony.


Akcja tyczy się czterech niezwykle prestiżowych pojedynków,  - z Legią Warszawa (31 października o godzinie 18), Lechem Poznań (29 listopada o godzinie 15.30), Śląskiem Wrocław (6 grudnia o 15.30) i Wisłą Kraków (12-13 grudnia). Zgodnie z tytułem akcji zapożyczonym z naszego hymnu - #MyWierzymy2 to także pewnego rodzaju hołd dla wszystkich pokoleń Lechii Gdańsk, które przez 70 lat tworzyły nasz Wielki klub, tworzyły naszą historię. Niech nikogo nie zabraknie na najbliższych meczach, a dzięki temu napiszemy kolejny etap na nowym stadionie!


Cała Lechia Zawsze Razem!

Liczba odwiedzin (1816)

Kategorie: Ultras, Kibice, Inne organizacje

Tagi:

Przyjaciele