Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany wtorek, 25 listopada 2014

Prośba od kibiców Śląska - "Pomóżmy Marcinowi"

Poniżej znajdziecie prośbę od naszych braci z Wrocławia:


Mamy do Was gorącą prośbę. Chcemy pomóc jednemu z nas, Marcinowi 18-letniemu kibicowi Śląska, który ostatnio został zatrzymany przez milicję za zamalowanie w centrum Wrocławia grafa wielbiącego środowiska ciot i lewaków. Graf z kolorową tęczą został zamalowany i dopisano jedynie "Śląsk GNLS" oraz znak dozwolonego w Polsce krzyża celtyckiego. Za ten napis Marcinowi postanowiono zarzut…….propagowania faszyzmu!!!! Nie będziemy się już rozpisywać w jakim kraju żyjemy i tego co jest wokół nas, bo już sama ta sytuacja jest żenująca. Marcin pochodzi z patriotycznej rodziny, gdzie rodzice wychowali go na porządnego człowieka i patriotę, za co należą im się podziękowania, jednak taka postawa niestety w obecnym systemie sporo kosztuje. Pieniążki z licytacji pójdą na pomoc dla Marcina jako rekompensata za odnowienie ściany.

Przedmiotem licytacji jest piłka Lechii Gdańsk na której podczas ostatniego meczu ze Śląskiem w Gdańsku swoje podpisy złożyło kilkunastu piłkarzy Lechii. Piłka została przekazana przez kibiców Lechii ze Stowarzyszenia Lwy Północy, kibicom Śląska na rzecz pomocy dla Marcina za co serdecznie dziękujemy… Podobnie w drugiej licytacji jest piłka Śląska podpisana przez piłkarzy WKS podczas ostatniego Meczu Przyjaźni w Gdańsku.

http://allegro.pl/lechia-gdansk-pilka-z-autografami-pilkarzy-i4831428874.html
http://allegro.pl/slask-wroclaw-pilka-z-autografami-pilkarzy-i4831430698.html

Liczymy na Was i na jak największe wsparcie… Z góry dziękujemy! Lechia & Śląsk Precz z eurokomuną!"

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/y4/r/-PAXP-deijE.gif

Lechia Gdańsk - piłka z autografami piłkarzy

 

Liczba odwiedzin (2393)

Kategorie: Zgody

Tagi:

Przyjaciele