Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany wtorek, 17 czerwca 2014

Sportowy Festyn Dzielnicowy WRZESZCZ - 22.06.2014

Sportowy Festyn Dzielnicowy WRZESZCZ - 22.06.2014

Zapraszamy na kolejny Sportowy Festyn Dzielnicowy.

Tym razem w dniu 22 czerwca 2014 roku zawitamy na stadion miejski przy ulicy Traugutta 29, a festyn odbędzie się w godzinach 12:00 - 18:00.

Przy okazji trzeciego festynu połączyliśmy siły wspólnie z klubem Lechia Gdańsk i Grupą LOTOS, które tego dnia na obiekcie MOSiRu zorganizują wielki finał turnieju "LOTOS CUP 2014 - mała piłkarska kadra czeka".

Na murawie o miano najlepszego, rywalizowały będą ze sobą wszystkie ośrodki piłkarskie objęte programem "Biało-Zielona przyszłość z LOTOSEM", natomiast na trybunach i koronie stadionu na wszystkie dzieci czekały będą liczne atrakcje: darmowe dmuchańce, konkursy z nagrodami, konkurs strzelania karnych bramkarzowi Lechii i inne.

Będzie także można wziąć udział,  wspólnie z członkami grupy Ultras Lechia Gdańsk, w malowaniu oprawy meczowej, która zaprezentowana zostanie na jednym z meczów Lechii na PGE Arenie.

Wszystkim zebranym zaprezentują się także najmłodsi adepci rugby z Rugby Club Lechia Gdańsk oraz oczywiście Lew, lechijna maskotka.

Na festynie obecni będą także piłkarze pierwszej drużyny Biało-Zielonych, którzy w weekend rozpoczną już przygotowania do kolejnego sezonu piłkarskiej Ekstraklasy. Co istotne, piłkarze będą obecni przez cały czas trwania turnieju.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców, młodzież, mieszkańców Wrzeszcza i pozostałych fanów Lechii Gdańsk do udziału w imprezie. Całość odbędzie się na trybunie krytej oraz na koronie stadionu. Wejście tylko od głównej bramy przy budynku MOSiRu od ulicy Traugutta.

Liczba odwiedzin (3676)

Przyjaciele