Close
Zapisy na wyjazd do Grodziska
/ Kategorie: Wyjazdy

Zapisy na wyjazd do Grodziska

W niedziele 19 marca o godzinie 12:30 LECHIA TO MY, udaje się na mecz wyjazdowy do Grodziska Wielkopolskiego. Na mecz jedziemy transportem samochodowo - autokarowym.

Zapisujemy się przed meczem z Miedzią Legnica w pubie T29 w godzinach 17-18. Cena za bilet + przejazd w tym dniu wynosi 140 zł. Następne zapisy odbędą się 16 i 17 marca w godzinach 16-18 w Oficjalnym Sklepie Kibiców Lechii Gdańsk (ul. Podwale Staromiejskie 93). W tych dniach cena ulega zmianie i wynosi 150 zł. Można kupować same bilety z własnym transportem w cenie 30 zł.

Wszyscy wiemy, w jakiej sytuacji znajduje się obecnie nasz ukochany Klub. Wiadomo kim jest dla Nas niemiecki kłamca wraz ze swoim przydupaskiem pawełkiem. Wiadomo, że zawodzą Nas Ci, w których najbardziej wierzymy. Każdy z Nas jest świadomy, co się dzieje i co może się stać po spadku.

Panowie i Panie LECHIA TO MY. Jedziemy tam wbrew wszystkim nieudacznikom z adasiem na czele. Nasza historia nie raz udowodniła, że nie jesteśmy kibicami sukcesu. Jesteśmy wszyscy LECHISTAMI. Będziemy tam tylko i wyłącznie dla Lechii. Przynajmniej MY w tym całym burdelu zachowajmy się jak trzeba.

LECHIA TO MY!

Drukuj
1648

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2024 by Lwy Północy
Back To Top