Close
ROZKŁAD JAZDY I ZASADY NA WYJEŹDZIE
/ Kategorie: Wyjazdy

ROZKŁAD JAZDY I ZASADY NA WYJEŹDZIE

Siemano Betony!

W tym poście znajdziecie rozkład jazdy pociągu, którym będzie podróżować biało-zielona husaria do krainy paprykarzy. Poniżej kilka ważnych wiadomości, z którymi prosimy się zapoznać:

1. Jak już wiecie z poprzednich informacji, z przyczyn całkowicie od nas niezależnych, jedzie Nas Lechistów więcej, niż jest miejsc siedzących w pociągu. Pokażmy wszyscy, że hasło CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM nie jest pustym sloganem, a rzeczywistością, która nas wszystkich jednoczy.
2. Prosimy aby każdy przedział był na maxa wykorzystany. Lepiej siedzieć w ścisku, niż stać luzem. Niedopuszczalne jest, aby którykolwiek przedział nie był wypełniony w komplecie lub nawet w nadkomplecie. Starsi stażem Kibice niech pokażą młodzieży, czym jest i do czego służy frytkownica. Pomagajcie na każdym etapie jeden drugiemu, integrujcie się. W grupie jesteśmy potężną siłą. Nie dzielmy się na starych wyjazdowiczów i młodych. Wszyscy razem jesteśmy JEDNĄ WIELKĄ LECHIĄ i jedziemy tam zrobić dopingowy rozpierdol, tak aby wielbiciele paprykarzy zrozumieli, że jest tylko jedna i jedyna DUMA POMORZA.
3. Na czas wyjazdu zostanie uruchomiony numer telefonu 880654637, na który prosimy dzwonić w przypadku problemów. Na pewno osoby odpowiedzialne pomogą, a w razie potrzeby przyjdą z pomocą. Telefon będzie aktywny w momencie startu pociągu, wcześniej się nie dodzwonicie.
4. NIE WYCHODZIMY Z POCIĄGU NA STACJI SZCZECIN DĄBIE. Tam czekamy na podmianę lokomotywy, która zawiezie nas do stacji docelowej Szczecin Pogodne.
5. Zostawienie rzeczy w pociągu na czas meczu jest tylko i wyłącznie na Waszą odpowiedzialność.
6. Wagon numer 1 zarezerwowany jest dla organizatorów. Do wagonów 2, 3, 4, 5 wchodzą nasze FC, których i tak jest znacznie więcej niż miejsc siedzących w tych wagonach.
7. Jedziemy pociągiem z 11 wagonami. Bardzo ważne jest to, że w drodze powrotnej wagony zamieniają się numerami. Wagon numer 1 na powrocie jest wagonem numer 11 – pamiętajcie o tym przy szukaniu swojego przedziału. Zarówno w pierwszą jak i w drugą stronę w wagonie numer 1, pierwszy przedział zajmuje obsługa pociągu a więc pracownicy PKP INTERCITY.
8. Za szkody spowodowane podczas podróży płacimy wszyscy razem. Osoby przyłapane na demolowaniu wyposażenia pociągu zostaną surowo ukarane. Za zaciągnięcie hamulca ręcznego kara wynosi 2000 zł, a za minutę spóźnienia z naszej winy 40 zł. To bracia jedziemy i do zobaczenia w pociągu.

Rozkład pociągu:
Jak widzicie w pierwszą stronę z przyczyn technicznych pociąg nie zatrzyma się na stacji Gdańsk-Oliwa. Podane godziny są godzinami ODJAZDÓW!

WYJAZD :
Gdańsk Główny – 11:22
Gdańsk Wrzeszcz – 11:28
Sopot – 11:36
Słupsk – 13:31
Szczecin Dąbie – 16:29 – NIE WYSIADAMY i czekamy na zmianę lokomotywy!

POWRÓT:
Szczecin Dąbie – 23:56
Słupsk – 2:38
Sopot – 04:01
Gdańsk Oliwa – 04:07
Gdańsk Wrzeszcz – 04:14
Gdańsk Główny – 04:19

Drukuj
1581

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2023 by Lwy Północy
Back To Top