Close
Relacja Ks. Wąsowicza z Jasnej Góry
/ Kategorie: Patriotyczne

Relacja Ks. Wąsowicza z Jasnej Góry

Relacja z wczorajszej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę autorstwa Ks. Jarosława Wąsowicza:

"XIII Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców odbyła się tym razem w zupełnie innych warunkach i okolicznościach, niż to miało miejsce dotychczas. Zgromadziliśmy się w tym świętym miejscu w bardzo wąskim gronie przedstawicieli tylko środowiska kibicowskiego z całej naszej Ojczyzny.

Naszymi gośćmi honorowymi byli tym razem Zofia Klepacka oraz Paweł Piekarczyk. W duchowej łączności z Jasną Górą w tym czasie odbywa się około czterdziestu eucharystii zorganizowanych w całej Polsce przez środowiska kibicowskie. W Gdańsku zorganizowane dwie takie Msze św.

Pielgrzymka odbyła się pod hasłem „Bóg cię widzi”. Przywołani na niej zostali bohaterzy naszej ojczyzny – rotmistrz Witold Pilecki, pułkownik Łukasz Ciepliński i wszyscy ci, którzy w ostatniej dekadzie komunistycznej Polski nieśli sztandary nadziei na zmiany w naszej Ojczyźnie – ludzie „Solidarności”. Po Mszy św. odbyło się spotkanie organizacyjne z udziałem uczestników pielgrzymki i zaproszonych gości.

Wszystkim kibicom Lechii, którzy włączyli się w nasze przedsięwzięcie i uczestniczyli w pielgrzymowaniu fizycznie lub duchowo serdecznie dziękuję!"

Drukuj
2011

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2023 by Lwy Północy
Back To Top