Close
Partnerzy I Charytatywnego Biegu Kibiców Lechii Gdańsk

Partnerzy I Charytatywnego Biegu Kibiców Lechii Gdańsk

Pora na przedstawienie naszych Partnerów, którzy wspierają nas przy organizacji Biegu dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku.

Zapraszamy do zapoznania się z firmami, które włączyły się w akcję i dzięki, którym mamy możliwość zorganizowania pierwszej tak dużej imprezy charytatywnej.

Wiemy, że Partnera Głównego naszego wydarzenia, czyli Energi z Grupy Orlen, nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma od 14 lat związana jest z Biało-Zielonymi. Są sponsorem głównym Lechii Gdańsk od 2016 roku, ale początki współpracy spółki i Klubu sięgają 2007 roku. Z biegiem lat poszerzyła się ona m.in. o wsparcie dla Akademii Lechii Gdańsk.

Energa z Grupy Orlen jest jedną z czterech największych krajowych grup energetycznych. Podstawowa działalność obejmuje wytwarzanie, dystrybucję oraz obrót energią elektryczną, cieplną oraz gazem.

Pozostali partnerzy to :

-Fundacja Hospicyjna, która przekazała nam najpilniejsze potrzeby naszego Beneficjenta i dzięki, której mamy możliwość pomóc placówce.

-Gdanski Ośrodek Sportu, który wspiera nas od technicznej strony naszego Wydarzenia.

-Natomiast dzięki współpracy ze Stadionem Gdańsk mamy możliwość przeprowadzić nasz Bieg w wyjątkowym miejscu, z bonusem w postaci 3ch pętli wokół murawy !

-Swoje cegiełki dokładają również Elektrokor, czyli najlepsze rozdzielnice na Pomorzu oraz SPURE Active Żel, który zadba najlepiej o Wasze sportowe koszulki z Pakietu Startowego

 

OCZYWIŚCIE PAMIĘTAJCIE, ŻE TO WY JESTEŚCIE NAJWAŻNIEJSZYMI PARTNERAMI NASZEGO BIEGU!

Każda przelana złotówka na zrzutkę, każdy zakupiony Pakiet Startowy, to realna pomoc dla Hospicjum Dutkiewicza.

Dziękujemy Wam wszystkim!

Drukuj
2336

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2023 by Lwy Północy
Back To Top