Close
Jedziemy do Zabrza!
/ Kategorie: Wyjazdy

Jedziemy do Zabrza!

Już 4 lutego czeka nas pierwszy wyjazd w tym roku - udajemy się do Zabrza na mecz z Górnikiem.

Niestety, Górnik ze względu na budowę nowej trybuny bardzo mocno okroił nam liczbę biletów. Wiemy już, że zapotrzebowanie jest zdecydowanie większe niż ilość wejściówek. Dodatkowego smaczku dodaje sytuacja w naszym ukochanym klubie.

Konflikt z Niemcem nieudolnie posługującym się językiem polskim nabrał na sile. Co chwilę pojawiają się nowe kłamstwa w stosunku do zasłużonych kibiców Lechii. Szkalowanie, próba skłócenia wszystkich środowisk. Robi to wspólnie ze swoim przydupasem Pawełkiem, osobą bez odrobiny honoru.

Jednak MY, prawdziwi kibice Lechii nie damy się tanim prowokacjom i właśnie teraz jak nigdy pokażemy, czym dla Nas jest Lechia! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Teraz MY, jak nigdy dotąd, musimy dać z siebie wszystko, dać wsparcie piłkarzom. Teraz aby uratować Lechię możemy liczyć tylko na Nas samych na trybunach i na Nich na boisku. Starsze pokolenie Władców Północy doskonale pamięta jak w 2001 r. naszymi kibicowskimi rękoma klub został odbudowany z gruzów. Po 22 latach historia może zatoczyć koło. Zróbmy wszystko, co w naszych siłach aby do tego nie doszło. LECHIA CIĘ TERAZ POTRZEBUJE - NIE ZAWIEDŹ JEJ!

Zapisy na wyjazd do Zabrza rozpoczynamy w pubie T29, w dniu meczu z Wisłą Płock. Czekamy tam na Was w godzinach 15:00 – 17:00. Przynosimy OBOWIĄZKOWO na kartkach: imię, nazwisko, PESEL, e-mail oraz numer telefonu. Kartki mogą być pisane odręcznie WIELKIMI LITERAMI. Osoby bez kartek nie zostaną zapisane. Jeżeli zostaną bilety, a jest ich naprawdę mało, to będą inne terminy zapisów, które podamy w oddzielnym komunikacie. Cena wyjazdu – autokar + bilet + koszulka do założenia na kurtkę wynosi 190 zł. Prosimy o odliczone kwoty.

Drukuj
1328

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2023 by Lwy Północy
Back To Top