Close
Jedziemy do Macedonii!
/ Kategorie: Wyjazdy

Jedziemy do Macedonii!

Już 14.07. ponownie pojedziemy w Europę, by dopingować Lechię Gdańsk. Wówczas Biało-Zieloni zmierzą się z zespołem Akademija Pandev, a sam mecz odbędzie się o 17 w stolicy Macedonii Skopje.

Zapisy na bilety odbędą się przed pierwszym meczem z macedońskim zespołem (07.07.) w pubie na stadionie, w godzinach 18:00-20:00. Jeżeli po tym terminie zostaną jeszcze bilety, w osobnym komunikacie poinformujemy o innych terminach zapisów.

Cena biletu na mecz wynosi 20 zł – prosimy o odliczoną kwotę. Jednocześnie informujemy, że z powodu braku przewoźników gotowych jechać w tym terminie do Macedonii, tym razem nie będzie zorganizowanego transportu i każdy musi sobie zapewnić transport we własnym zakresie. Na wszelkie pytania odpowiemy na zapisach.

Na zapisy prosimy przynieść wydrukowane: imię, nazwisko, PESEL, w przypadku podróżowania z paszportem jego numer (można podróżować również z dowodem osobistym), numer telefonu oraz adres mailowy, na który zostanie wysłany bilet – każdy drukuje bilet we własnym zakresie.
W przypadku zapisywania większej ilości osób, wystarczy jeden adres mailowy i jeden numer telefonu na kartce.

Fankluby przynoszą kartki oraz pieniądze RÓWNIEŻ w dniu zapisów!

Drukuj
1675

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2023 by Lwy Północy
Back To Top