Close
EKSTRA-TYPER Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Kibice

EKSTRA-TYPER Lechia Gdańsk

Siedząc przed tv stałeś się specem od ekstraklasowych zmagań? Śledzisz mecze i formę zawodników? A może po prostu masz fart ?

Sprawdź się w naszej nowej zabawie skierowanej do Fanów Ekstraklasy. Polub nasz profil na Facebooku, typuj wyniki i zgarniaj nagrody !

 

Zasady Ekstra-Typera są banalnie proste.

Na 3 dni przed rozpoczęciem pierwszego meczu danej kolejki, na KIBICE RAZEM LECHIA GDAŃSK umieszczamy listę wszystkich meczów.

Waszym zadaniem jest wytypowanie dokładnych wyników spotkań w komentarzach pod postem. Za każdy trafiony mecz zgarniacie 3 pkt. Za poprawne wskazanie zwycięzcy lub remisu (przy błędnym podaniu ilości goli) otrzymujecie 1 pkt. W każdej kolejce do wykorzystania jest jeden JOKER, który podwaja punkty zdobyte za wskazany mecz. W przypadku całkowicie błędnego typu z JOKEREM odejmujemy Wam 2 pkt.

Porażki możecie zamieniać w zwycięstwa, biorąc udział w Rundach Bonusowych, za które możecie zgarnąć dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

I część Ekstra-Typera obejmuje rozgrywki od 15 do 30 kolejki sezonu 2020/2021. Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie, dostępny poniżej. Polubienie naszego profilu oraz zapoznanie się z Regulaminem Ekstra-Typera są NIEZBĘDNYM warunkiem wzięcia udziału w zabawie.

 

Do zgarnięcia Ekstra-Nagrody.

Koszulka z podpisami wszystkich piłkarzy, bony o wartości 200/100 Zł na zakupy do wykorzystania w Oficjalnym Sklepie Kibiców Lechii Gdańsk oraz nagrody specjalne dla osób, które najlepiej typowały mecze

Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław.

Udostępniajcie, oznaczajcie znajomych - startujemy 26.01 !

Kibice Razem Śląsk Wrocław - macie jakieś pewniaczki?

Drukuj
5043

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2024 by Lwy Północy
Back To Top