Close
DO MIELCA AUTOKARAMI A DO GLIWIC SPECJALEM!
/ Kategorie: Wyjazdy

DO MIELCA AUTOKARAMI A DO GLIWIC SPECJALEM!

EDIT

Niestety smutni panowie zamknęli na jutrzejszy mecz PUB. Zapisy odbędą się w fanstore

24.09.1995, tego dnia kibice Lechii ostatni raz pojawili się w Mielcu. Byliśmy wówczas skromną grupą w 25 osób. Po niemal 28 latach jedziemy tam ponownie.
Wszyscy doskonale wiemy, w jakiej sytuacji piłkarskiej jesteśmy. Do tego stanu doprowadzili Lechię boiskowi gwiazdorzy, wraz z najlepszymi władzami klubowymi.

Zostały Nam dwa ostatnie wyjazdy, na których musimy się pokazać. Jak spadać to konkretnie i z hukiem. Pamiętajcie, Lechia to my. Nie wiemy, kiedy powrócimy do krajowej elity, więc naprawdę warto jechać na te "2 ostatnie finały". My tu zostaniemy niezależnie od poziomu sportowego, a ta boiskowa zgraja bez honoru i ambicji ucieknie z podkulonymi ogonami.

Do Mielca (14.05.) jedziemy transportem autokarowo - samochodowym.Wyjazd jest bardzo daleki, więc postanowiliśmy, że zostanie dofinansowany ze środków własnych Stowarzyszenia.

Kolejny wyjazd to OSTATNI MECZ SEZONU, czyli Gliwice (27.05.) i już rozpoczynamy na niego zapisy. Tam udajemy się wszyscy razem pociągiem specjalnym. Tylko od Nas samych zależy, czy go zapełnimy. Nie zwlekajcie z zapisami, gdyż pociąg musimy zamawiać z wyprzedzeniem.

Najważniejsze teraz to ceny i daty zapisów. Dla osób, które zapiszą się pierwszego dnia oraz wezmą pakiet na dwie wyprawy, będą naprawdę atrakcyjne.

Na zapisy prosimy przynosić dane KONIECZNIE na wydrukowanych kartkach – imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres mailowy! Osoby, które kolejny raz się nie dostosują do naszej prośby, kolejny raz nie zostaną zapisane. Prosimy o przynoszenie odliczonej kwoty.

1. Najbliższa sobota PUB T29, przed meczem zapisy w godzinach 18-20.
   MIELEC - autokar + bilet 150 zł (50 zł dofinansowuje Stowarzyszenie), sam bilet 30 zł.
   GLIWICE - pociąg specjalny + bilet = 200 zł
   PAKIET GLIWICE + MIELEC (dwa wyjazdy raz z biletami) = 300 zł

2. Oficjalny Sklep Kibiców Lechii ul. Podwale Staromiejskie 93 - zapisujemy się w czwartek 11.05. i piątek 12.05. godziny 16-18
   MIELEC - cena wzrasta do 200 zł
   GLIWICE - pociąg specjalny + bilet 200 zł
   PAKIET GLIWICE + MIELEC 300 zł

O pozostałych dniach poinformujemy w osobnym komunikacie

LECHIA TO MY!

Drukuj
1476

Ciekawe

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Zasady użytkowaniaZasady zachowania prywatnościCopyright 2024 by Lwy Północy
Back To Top