Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany piątek, 13 grudnia 2019

Odjazd pociągu specjalnego do Białegostoku (15.12.2019)

W niedzielę czeka nas ostatni w tym roku wyjazd. Spec do Białegostoku odjeżdża ze stacji Gdańsk STADION  (15.12) o godzinie 9:00. Nie zatrzymujemy się na stacji Gdańsk GŁÓWNY ani w pierwsza stronę, ani na powrocie.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami. Każdy kibic musi się do nich bezwzględnie zastosować.


• W pociągu: dwa ostatnie wagony są zarezerwowane przez organizatorów wyjazdu. Każda nieupoważniona osoba zostanie z nich wyproszona.

• Każdy z nas reprezentuje ukochaną Lechię, z dumą i honorem ma nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora. Pamiętajcie też o nadgorliwej ochronie!


• W drodze powrotnej wagony będą zamienione miejscami. Wagon numer 1 stanie się wagonem ostatnim, wagon 2 wagonem przedostatnim itd.


• Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę, PKP naliczy kary, które będzie trzeba pokryć! Obowiązuje bezwzględny zakaz używania hamulca ręcznego. W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć karę. To samo tyczy się transportu z pociągu na stadion i z powrotem - każda szkoda wiąże się z kosztami pokrywanymi przez nas!

• W pociągu nie naklejamy vlepek oraz nie niszczymy wyposażenia, gdyż za to również naliczane są kary.

Jednocześnie przypominamy o zapisach obowiązującego regulaminu wyjazdowego:

http://lwypolnocy.pl/Kibice/Regulaminwyjazdowyorazprzydatneprzepisy.aspx

Liczba odwiedzin (765)

Kategorie: Wyjazdy

Tagi:

Przyjaciele