Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 16 grudnia 2013

Biało-Zielone święto w Nowym Targu


W minioną niedzielę, 15 grudnia 2013 roku nowotarscy fani Lechii Gdańsk otrzymali wcześniejszy, niż to jest zazwyczaj przyjęte „prezent” pod choinkę. Pierwsza drużyna Lechii przybyła do hali w Nowym Targu, wzbudzając swoim pojawieniem entuzjazm w gronie młodszych i starszych kibiców, jak i łowców autografów.


Po przyjeździe na miejscową halę sportową, zespół został zaproszony na jej środek, gdzie nastąpiła prezentacja każdego z zawodników. Szczególnie entuzjastycznie został przywitany Paweł Buzała.
Na początku oddano głos trenerowi Michałowi Probierzowi, który podziękował kibicom za wsparcie jakiego udzielają oni zespołowi, przemierzając na jego mecze kilkaset kilometrów dzielących góry od morza. Głos zajęli także prezes Lechii, Bartosz Sarnowski wypowiadając się z uznaniem o Nowotarskim Fanklubie gdańskiego klubu, a także prezes Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego „Podhale” Grzegorz Wrona, który podziękował za wizytę Biało-Zielonych i wyraził nadzieję, że pomoże ona jeszcze bardziej motywować młodych graczy z Podhala, aby ustawicznie dążyli do osiągania piłkarskich celów, tak jak zawodnicy Lechii Gdańsk.

Po tradycyjnej wymianie klubowych pamiątek pomiędzy oboma prezesami zaproszono szczelnie zapełniającą halę widownię do zdobywania autografów oraz robienia sobie pamiątkowych fotografii z zawodnikami Lechii. W trakcie całego spotkania kibice wielokrotnie intonowali pieśni o przyjaźni z gośćmi z północy Polski.

Po tym sympatycznym spotkaniu ze wszystkimi kibicami zespół i zarząd Lechii pojechali na góralski obiad do regionalnej restauracji, gdzie spotkali się z wąskim gronem organizatorów oraz członków Nowotarskiego Fanklubu Lechii Gdańsk. Przygrywała góralska muzyka, podczas której prowadzono kuluarowe rozmowy, a także wykonano pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Lechii.

Nowotarski Fanklub Lechii Gdańsk okrzykami i śpiewem gorąco dziękował zawodnikom za ich przybycie i odprowadził ich do samego autokaru.


Na spotkaniu pojawiło się stu kibiców Lechii zamieszkujących Nowy Targ, dla których wizyta piłkarzy była pięknym prezentem, za bardzo dużą aktywność na domowych i wyjazdowych meczach Biało-Zielonych.

Galeria (Arkadiusz Marczyk): GALERIA


MY Z POŁUDNIA, WY Z PÓŁNOCY
NOWY TARG
NIENAWIŚĆ DO KOMUNY I MIŁOŚĆ DO LECHII NAS JEDNOCZY

Liczba odwiedzin (3378)

Kategorie: FC

Tagi:

Przyjaciele