Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 29 października 2018

Derbowe atrakcje dla najmłodszych

Derbowe atrakcje dla najmłodszych

Ponad 25 tysięcy kibiców dopingowało Biało-Zielonych w derbowym pojedynku, w którym Lechia tradycyjnie potwierdziła swoją wyższość nad lokalnym rywalem. Na trybunach nie zabrakło oczywiście sporej liczby najmłodszych Lechistów, dla których w ramach Sportowych Festynów Dzielnicowych wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk, klubem Lechia Gdańsk, Fundacją "Obudź Nadzieję" oraz operatorem stadionu ustawiliśmy dmuchańce, na których dzieciaki mogły się wyskakać przed rozpoczęciem meczu, a także w jego przerwie.

Jak zwykle, nasze dmuchańce cieszyły się dużym wzięciem, a gdyby nie donośny "O nasz..." zaśpiewany przez tysiące gardeł część małych Lechistów będących w rytmie zabawy rmogłaby przeoczyć początek meczu.

Już teraz zapraszamy wszystkie dzieciaki, na kolejny mecz Lechii z Cracovią, który rozegrany zostanie 10 listopada. Na tym spotkaniu także czekały na Was będą nasze  dmuchańce!

Liczba odwiedzin (939)

Przyjaciele