Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Współpraca


Opublikowany poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Sportowy Festyn Dzielnicowy CHEŁM - 30.08.2014

Sportowy Festyn Dzielnicowy CHEŁM - 30.08.2014

W najbliższą sobotę, czeka nas kolejna edycja Sportowego Festynu Dzielnicowego organizowanego przez nasze stowarzyszenie wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz Urzędem Miasta Gdańska i PGE Arenę Gdańsk.

Tym razem zawitamy na Chełm, a impreza odbędzie się 30 sierpnia 2014 na terenie OSiR Chełm na ulicy Witosa. Całość rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 15:00.

Tradycyjnie na najmłodszych uczestników czekały będą liczne darmowe atrakcje dmuchane oraz eurobungee, konkursy z nagrodami oraz Biało-Zielone upominki. Grupa Ultras Lechia Gdańsk przygotuje specjalną atrakcję dla dzieci, wspólne malowanie sektorówki, która zaprezentowana będzie na jednym z najbliższych meczów na PGE Arenie. Imprezę poprowadzi Marcin Gałek, spiker znany wszystkim gdańskim fanom futbolu.

Oczywiście zawitają do nas także piłkarze Lechii Gdańsk co będzie doskonałą okazją dla wszystkich, którzy chcą otrzymać autograf lub zrobić sobie wspólne zdjęcie. Będzie można też ich zagrzać do walki w kolejnym meczu o ligowe punkty, który rozegrany zostanie w niedzielę 31 sierpnia 2014 o godzinie 15:30, a Lechiści zmierza się w nim z chorzowskim Ruchem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z RODZICAMI, CAŁĄ MŁODZIEŻ ORAZ POZOSTAŁYCH MIESZKAŃCÓW CHEŁMU DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Liczba odwiedzin (3866)

Przyjaciele