Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


FC

 

05
Przedstawiamy zapowiedź videorelacji z II Zlotu TKWM w Wielkiej Brytanii. Cały materiał niebawem.

http://www.youtube.com/watch?v=4gFodxTdqmc&feature=youtu.be

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
03
W dniach 29 - 30 czerwca w nadmorskiej miejscowości Southport odbył się II Zlot TKWM w Wielkiej Brytanii. im. Ś.P. Dawida Zapisek. Wzięli w nim udział oczywiście fani Śląska, Lechii i Wisły, a także zaproszeni emigranci z Polonii Przemyśl, Unii Tarnów, Miedzi Legnica i Mazura Pisz ( FC Lechii). Jednym z organizatorów był oficjalny fanklub Lechii FC Anglia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
25
Kolejną inicjatywą wykazali się kibice Lechii zrzeszeni w Stowarzyszeniu Biało-Zielony Sopot, którzy postanowili zorganizować serię turniejów piłkarskich dla dzieci.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
10
Już po raz czwarty na stadionie sopockiego Ogniwa odbył się turniej piłki nożnej im. Tadeusza Duffeka. Do rozgrywek zgłosiły się 23 drużyny(około 170 uczestników), co jest rekordową liczbą w dotychczasowej historii turnieju. Nie zawiodła również pogoda, która tego dnia była wręcz wakacyjna.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
04
Już po raz czwarty Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Biało Zielony Sopot organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka. Rozgrywki wraz z festynem odbędą się 8 czerwca br. na stadionie Sopockiego Ogniwa. W turnieju wezmą udział uczniowie z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek wychowawczych. Wzorem roku ubiegłego turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw.  dzikich drużyn.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
14
W zeszłym tygodniu trafiły do nas środki finansowe uzbierane przez Lechistów z Anglii, którzy we własnym gronie, a także z przyjaciółmi ze Śląska i Wisły, ale także z Miedzi Legnica, Polonii Przemyśl i Unii Tarnów zgromadzili kwotę 12 511,40 zł. Dziękujemy Wam za pomoc i do zobaczenia ponownie na ojczystej ziemi.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
13
Podczas wczorajszego meczu Lechii z Ruchem, na "gnieździe" pojawił się niezwykły gość, który poprawodził kibiców do żywiołowego dopingu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 1 z 11Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec