Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Inne organizacje i zrzeszenia

 

18

Z okazji XXX rocznicy meczu Lechia - Juventus w najbliższą sobotę, 21 września, odbędzie się promocja książki. Promocja książki "Lechia - Juventus. Więcej niż mecz". Promocja rozpocznie się o godz. 17.30, w pubie "T29 Bar" na PGE Arenie (po meczu Lechii Gdańsk z Zawiszą Bydgoszcz).

[Czytaj więcej ...]

01
W najbliższy poniedziałek 02.09.2013, w ośrodku Kibice Razem, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10 w godzinach od 17 do 18 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

Wszystkich chętnych zapraszamy.

[Czytaj więcej ...]

15
Wszystkich kibiców Lechii, którzy nie mogą udać się w sobotę na wyjazdowy mecz w Tarnobrzegu, zapraszamy o godzinie 15:00 na legalną demonstrację przeciwko przemocy policji.

[Czytaj więcej ...]

11
Wszystkim osobom, które uczestniczyły w wypadku autokaru przypominamy o możliwości darmowego wsparcia od psychologów.

Fachowego wsparcia w tym zakresie udziela gdańska Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii, która może zaoferować nieodpłatne konsultacje z terapeutą, każdemu kto takiej pomocy potrzebuje. 

Więcej informacji pod linkiem:

http://psychotraumatologia.com.pl/index.php?page=606

[Czytaj więcej ...]

26
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku współpracując ze Stowarzyszeniem oferuje wsparcie poszkodowanym i ich rodzinom.

[Czytaj więcej ...]

14

Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców wystosował oświadczenie dotyczące stanu polskiej piłki, które zostało przesłane do PZPN i innych zainteresowanych podmiotów.

Przytaczamy pełną treść oświadczenia.

[Czytaj więcej ...]

04
Mamy dawkę świeżych informacji dotyczących GDANSK FOOTBALL CAMP 2012, czyli miejsca będącego centrum wydarzeń podczas nadchodzących rozgrywek o prymat na Starym Kontynencie.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 5Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  Dalej   Koniec