Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Zgody

 

01
Bardzo smutne wieści dotarły ze Słupska. W nocy z poniedziałku na wtorek w wypadku samochodowym zginęło dwóch wiernych fanów miejscowego Gryfa - "Juhas" i "Żaku". W imieniu całego środowiska kibiców Lechii składamy kondolencje bliskim i przyjaciołom zmarłych oraz całej Trójkolorowej rodzinie.
Pogrzeby odbędą się w sobotę (04.05.) o godzinie 13:00 w Dębnicy Kaszubskiej, skąd obaj pochodzili.


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
29
Tradycją jest, iż SKLG "Lwy Północy" przy okazji meczów zgodowych przygotowuje poczęstunek dla przybywających do Gdańska braci z Wisły, Gryfa i Śląska. W związku z tragedią, jaka spotkała fanów Lechii Gdańsk, tym razem postanowiono odejść od tej tradycji, a środki przeznaczone na zorganizowaną gościnę, Stowarzyszenie przekaże na pomoc poszkodowanym w wypadku.
Wierzymy jednak, iż kibice z Gdańska indywidualnie zadbają, by żaden z braci z Wisły Kraków nie wyjechał od nas głodny, ani spragniony.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
18
Już w najbliższą niedzielę rozegrany zostanie mecz pomiędzy Lechią i Śląskiem, na którym spodziewamy się licznej grupy kibiców z Wrocławia. Zgodnie z przyjętą już tradycją Lechiści przygotowali dla swoich zgodowiczów poczęstunek.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
04
Ekstraklasa ustaliła termin meczu zgodowego Lechii z Wisłą. Drużyny zagrają w sobotę 3 marca o godz. 18 na stadionie w Letnicy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
20
Nasi Bracia ze Śląska Wrocław rozpoczęli akcję, o której dowiedział się każdy oglądający spotkanie WKS-u z Rapidem Bukareszt. Podczas jego trwania na płocie pojawił się transparent propagujący starania Ślązaków o nazwanie mostu w ich mieście mianem Mostu Śląskiego.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
24
Nadchodząca sobota będzie bardzo aktywnym dniem dla Lechistów. Tego dnia, w Hali Stulecia w Sopocie odbędzie się IV turniej fanklubów. Następnie o godzinie 18:00 w Gdańsku odbędzie się mecz pomiędzy Lechią II a słupskim Gryfem. W rozwinięciu wyniki losowania grup turnieju oraz kilka słów o wizycie braci ze Słupska.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
22
Nie minęły jeszcze echa spotkania Lechistów z braćmi z Wrocławia, a czeka nas kolejny mecz zgodowy. W najbliższą sobotę do Gdańska przybędą zaprzyjaźnieni z nami fanatycy Gryfa Słupsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec