Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

23

Zachęcamy do zapoznania się z uzupełnioną zakładką „Młode Lwy Północy”. Przedstawia ona dokonania drużyny dzieci grającej pod patronatem Stowarzyszenia. Nasi podopieczni nie próżnują na wiosnę.

Przede wszystkim warto wymienić dobrze spisującą się ekipę Lwów w Lidze Gdańskich Firm. Na finiszu rozgrywek nasi podopieczni walczą z drużyną Wojciechowski/Kalero o pierwsze miejsce. Poziom jest bardzo wysoki i mecze o ostateczne rozstrzygnięcie zapowiadają się niezwykle emocjonująco.

W międzyczasie cześć drużyny, dzięki współpracy ośrodków Kibice Razem z Gdańska i Wrocławia oraz firmie Eurolot udała się na spotkanie między Śląskiem Wrocław a Lechią Gdańsk... samolotem! Zarówno lot w obie strony, jak i pobyt we Wrocławiu zwieńczony meczem przyjaźni dostarczył im niezapomnianych wrażeń.

Kilku zawodników z Młodych Lwów Północy zostało powołanych na majowe zgrupowanie Reprezentacji Polski Domów Dziecka w Miętnym. Tam pod baczny okiem trenerów przygotowywali się do Mistrzostw Świata Domów Dziecka.

Pod koniec kwietnia odbył się w Warszawie turniej dla domów dziecka, w którym nasi podopieczni zajęli 5 miejsce, a najlepszym piłkarzem został zawodnik Lwów – Mateusz Śliwa.

Wkrótce kolejne relacje i zdjęcia z meczów i turniejów.