Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

21

Gdańsk dnia 9.05.2013r.

                                                  Pan Andrzej Kuchar
                                                                 Udziałowcy Lechia Gdańsk SA
                                                          Zarząd Lechia Gdańsk SA


      W imieniu wszystkich zorganizowanych grup kibiców Lechii Gdańsk zwracamy się do Państwa z prośbą i zaproszeniem do udziału w otwartym spotkaniu z kibicami. Z uwagi na szereg zapytań, jakie sami otrzymujemy od kibiców oraz analizując wyniki sportowe i postawę piłkarzy na boisku zaproszenie celowo kierujemy do Pana Andrzeja Kuchara, Właścicieli (wszystkich Udziałowców) Spółki Akcyjnej Lechia Gdańsk oraz Zarządu Klubu.
      Spotkanie w takim gronie będzie odpowiednim audytorium do tego, aby każdy kibic mógł zapytać o przyszłość Klubu oraz plany Właścicieli i Zarządu na najbliższy okres, który w naszej ocenie winien być bardzo dobrze zaplanowany i przepracowany. Obecna sytuacja bardzo negatywnie wpływa na odbiór Lechii nie tylko wśród zagorzałych kibiców, lecz również wśród kibiców sportu całego Pomorza.
   Z uwagi na zakres obowiązków prosimy Pana Andrzeja Kuchara, aby podał najszybszy, możliwy termin, w którym udział Pana byłby możliwy, co pozwoli nam na ustalenie i podanie w uzupełnieniu dokładnego terminu tego spotkania pozostałym zainteresowanym oraz uczestnikom spotkania. Udział Pana Andrzeja Kuchara, jako osoby, która może mieć realny wpływ na zmiany w Lechii, jest kluczowym aspektem organizowanego spotkania i liczymy na pozytywne ustosunkowanie się do naszego zaproszenia.
     Mamy jednak nadzieję, że spotkanie będzie się mogło odbyć przed zakończeniem obecnej rundy rozgrywek Ekstraklasy piłkarskiej.


Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu

Kategoria: Kibice